کاغذ دیواری در شیراز

نصب کاغذ دیواری در شیراز

دکوراسیون میرعظیمی در تمامی زمینه های مربوط به دکوراسیون داخلی، به صورت حرفه ای عمل کرده است. یکی از اصلی ترین دسته ها و زیرمجموعه های دکوراسیون داخلی، نصب پوستر و نصب کاغذ دیواری می باشد. نصب پوستر امروزه و به تازگی بسیار مورد توجه هموطنان ما قرار گرفته است و نصب کاغذ دیواری نیز به مانند سالیان گذشته با اقبال عمومی مواجه شده است. برای خدمات مربوط به نصب پوستر و نصب کاغذ دیواری با تیم پشتیبانی دکوراسیون میرعظیمی تماس حاصل فرمائید.


اجرای انواع کاغذ دیواری در شیراز

امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی از روشهای مختلفی برای ایجاد پوشش بر روی دیوارها استفاده می شود که یکی از مهمترین و زیباترین انتخابها، کاغذ دیواری است. نصب سریع و آسان کاغذ دیواری ، قابلیت شستشو، دوام بالاو از همه مهمتر زیبایی بصری فوق العاده ای که کاغذ دیواری می تواند به فضای زندگی ما هدیه می دهد، همه از دلایلی هستند که باعث استقبال عمومی به استفاده هرچه بیشتر از کاغذ دیواری شده است.تنوع طرح ها با شکل ها و بافت های کاغذ دیواری این امکان را فراهم می کند تا بتوان آن را با پوشش های چوبی و حتی آجری ترکیب کرد و طرحی چشم نواز در فضا به وجود آورد. کمتر کاغذ دیواری، این امکان را به شما می دهد که به سادگی و تنها با تغییر طرح و رنگ انتخابی، بتوانید فضای زندگی را گرمتر و جذابتر جلوه دهید. طراحان داخلی دکوراسیون میرعظیمی در شیراز با ارائه مشاوره رایگان و فضا سازی مناسب انتخاب نوع و طرح کاغذ دیواری مناسب فضای مورد نظرتان را برایتان آسانتر خواهد کرد.


اجرای کاغذ دیواری در شیراز | دکوراسیون میرعظیمی
نصب کاغذ دیواری در شیراز | دکوراسیون میرعظیمی
انواع کاغذ دیواری | دکوراسیون میرعظیمی

انواع کاغذ دیواری

در صورتی که بخواهیم با انواع کاغذ دیواری اشنا شویم باید در نظر داشت که کاغذ دیواری های هم از نظر جنس متفاوت هستند و هم از نظر طرح به این صورت که برای آشانی با انواع کاغذ دیواری باید ایتدا با انواع جنس آن و سپس با انواع طرح آن آشنا شویم


انواع کاغذ دیواری بر اساس جنس

نانو: این نوع محصول استحکام بالایی دارد و لکه و دوده نمی گیرد و حتی می تواند عایق صدا نیز باشد.

کاغذی: جنس این محصول از کاغذ است که قابل شستشو نیستند و احتمال پارگی آن ها بعد از مدتی زیاد است

PVC: ابعاد این نوع محصول کوچک است و برای اتاق نوزاد مناسب است. از آنجا که در ساخت این نوع کاغذ دیواری از نوعی پلاستیک به کار گرفته می شود در صورت استفاده در اتاق کودک از ضد حساسیت بودن آن مطمئن شوید. این نوع محصول در اثر گرمای زیاد خورشید و یا آتش سوزی مواد سمی تولید می کند و باید حتما نوع استاندارد آن تهیه شود.


انواع کاغذ دیواری بر اساس طرح های متفاوت

کاغذ دیواری سه بعدی در شیراز: در این نوع محصول که از جدید ترین طرح ها به شمار می آید کاغذ دیواری اگرچه برجسته نیست اما این طور به نظر می آید. طرح های این مدل بسیار زیاد و به روز است.

کاغذ دیواری بافت دار در شیراز: این مدل قابل شستشو نیست و در ساختارش الیافی مانند مخمل استفاده شده است.

کاغذ دیواری فانتزی در شیراز: این مدل طیف استفاده کنندگان زیادی دارد طوری که هم برای اتاق عروس مناسب است و هم در اتاق خواب دخترانه و پسرانه استفاده می شود.

کاغذ دیواری کلاسیک در شیراز: این نوع محصول خلاق طرح های مدرن است. به طور مثال طرح های گلدار، ساده، طرح دار راه راه و یا چهارخانه از انواع کلاسیک به شمار می آیند اما انواع رنگارنگ با طرح اسپورت و جدید در دسته بندی مدرن قرار می گیرند. با توجه به اینکه سبک وسایل خانه تان چگونه است انواع طرح ها را می توانید انتخاب کنید. اگر در منزل لوازم کلاسیک دارید نوع کلاسیک را انتخاب کنید.


نکات مهم انتخاب و خرید کاغذ دیواری :

  • در اتاق نشیمن بهتر است از کاغذدیواری با الیاف طبیعی و پارچهای استفاده کنید.
  • کاغذدیواری با طرحهای شلوغ و گُلدار، فضا را کوچکتر از واقعیت نشان می دهد.
  • بهتر است قبل از انتخاب کاغذدیواری، از تاثیر رنگها بر محیط در مکانهای مختلف آگاهی داشته باشید.
  • از رنگ های تند کاغذدیواری برای فضای کوچک استفاده ننماید که چشم را خسته نکند.
  • جنس کاغذدیواری حتما قابل شستشو باشد تا امکان تمیز نمودن آن در گذر زمان وجود داشته باش
خرید کاغذ دیواری در شیراز | دکوراسیون میرعظیمی

قیمت نصب کاغذ دیواری شیراز | دکوراسیون میرعظیمی

قیمت نصب کاغذ دیواری شیراز:

در واقع قیمت نصب کاغذ دیواری در شیراز ارتباط مستقیم با حرفه ای و یا آماتور بودن نصاب کاغذ دیواری دارد اما با این حال از یک رنج قیمت کمتر و یا فراتر نیست.
قیمت نصاب کاغذ دیواری را اتحادیه و یا صنف تعریف نمی کند قیمت نصب را سابقه و تجربه و سطح حرفه ای بودن نصاب ها تعیین می کند.
هرچه نصابی حرفه ای تر و مجرب تر باشد به واسطه وقت و دقتی که صرف کارش می کند اجرت بیشتری هم طلب می کند اما با این حال گفتیم که اجرت نصاب کاغذ دیواری و هزینه نصب هر رول کاغذ دیواری از یک رنج قیمت کمتر و بیشتر نیست.

عوامل موثر بر قیمت نصب کاغذ دیواری

  • قیمت کاغذ دیواری ای که انتخاب می کنید در قیمت نصب کاغذ دیواری تاثیر دارد.
  • قیمت دستمزد نصب کاغذ دیواری بر هزینه ها تاثیر دارد.
  • متراژ محلی که قرار است کاغذ دیواری نصب شود بر قیمت نصب کاغذدیواری تاثیر دارد.
  • تعمیرات دیوار و زیرسازی پیش از نصب کاغذ دیواری در محاسبه هزینه نصب کاغذ دیواری موثر است.
قیمت نصب کاغذ دیواری | دکوراسیون میرعظیمی

نصب پوستر دیواری در شیراز | دکوراسیون میرعظیمی

پوستر دیواری در شیراز :

پس از کاغذ های دیواری ، پر طرف دار ترین و معروف ترین تکنیک تزئین دیوار ، پوستر دیواری هستند و روز به روز با تکنیک های پیشرفته تری تولید می شوند و انواع بسیار متنوع و طرح های بسیار زیبایی دارند. امروزه باتوجه به بالا رفتن کیفیت چاپ ها ، تصاویر بسیار متنوع وبا کیفیت بالایی تولید شده است. پوستر دیواری در دو نوع آماده و سفارشی در بازار موجود میباشد. طرح های آماده زیادی وجود دارند که میتوانید نسبت به فضا انتخاب کنید. اما اگر قصد دارید تا پوستر دیواری با طرح مد نظر خود را داشته باشید باید از نوع سفارشی آن استفاده کنید. ابتدا باید طرح مورد نظر خود را انتخاب کرده و بعد درخواست دهید تا همان طرح و عکس بر روی پوستر دیواری چاپ شود. تیم دکوراسیون میرعظیمی در شیراز برای رفاه حال شما متنوع ترین طرح های پوستر دیواری را به شکما ارائه میکنند و درصورتی که طرح مد نظر شما در طرح های موجود نباشد اقدامات لازم جهت چاپ طرح شما را انجام می دهند.


چاپ پوستر دیواری سفارشی در شیراز:

پوستر دیواری نسبت به ابعاد درخواستی شما چاپ میشود و مانند کاغذ دیواری به صورت رول و آماده نمیباشد از همین رو میتوان هر مقدار که نیاز دارید پوستر دیواری تهیه کنید. بعد از نصب پوستر دیواری خواهید دید که هیچگونه کاغذ دیواری اضافه ای وجود نخواهد داشت و تمامی آن بر روی دیوار نصب میشود. استفاده از پوستر دیواری سفارشی هیچ محدودیتی در رنگ طرح و متراژ ندارد و در هر کجا از فضای منزل و یا محیط کار میتوان از آن استفاده نمود. در پذیرایی و یا که اتاق و حتی آشپزخانه میتوان طرح مناسب را انتخاب کرده و نصب نمود. البته نصب پوستر دیواری بهتر است توسط نصاب انجام شود تا خروجی زیبایی داشته باشد.

نصب پوستر دیواری در شیراز:

مهمترین نکته قبل از نصب پوستر دیواری پهن کردن پوستر توسط نصاب پوستر بر روی زمین می باشد تا اول از سلامت پوستر اطمینان حاصل شود و ایرادات احتمالی پیدا شود و صحت و سلامت پوستر چک شود و رنگ پوستر را قبل از نصب به مشتری تحویل دهد.
نصاب پوستر دیواری میرعظیمی در شیراز با تکیه بر سابقه و تجربه خود در زمینه نصب پوستر در شیراز به شما این اطمینان را می دهند که پوستر شما چه سفارشی باشد و یا چه از طرح های آماده به صورت دقیق و بدون هیچگونه حباب و ایرادی  برای شما به بهترین شکل ممکن نصب و اجرا نمایند و به شما تحویل دهند.

ژ 1-21

انتخاب پرده سالن پذیرایی منزل در شیراز می تواند یک کار سخت باشد چراکه انتخاب پرده مناسبی که هارمونی لازم را با دیگر المان های دکوراسیون داخلی منزل ایجاد کند کار ساده ای نیست. پرده های پذیرایی منزل در انواع مختلف حریر، رومن، کتان و ساتن تولید و اجرا می شوند که هر یک را بایستی با توجه به سبک طراحی دکوراسیون داخلی منزل استفاده کرد. در این مقاله با دکوراسیون میرعظیمی همراه باشید تا به بررسی نحوه انتخاب پرده منزل بپردازیم.

ژ 1-15

شاید برخی افراد در وهله اول به دکوراسیون دفتر کار خود اهمیت ندهند، اما دکوراسیون دفتر کار یکی از بخش های مهم دفتر کار به شمار می آید، دلیل آن این است که دکوراسیون محیط دفتر کار موجب انرژی بالای کارمندان مجموعه می شوند و در نتیجه راندمان کاری بالا میرود. در طراحی دکوراسیون دفتر کار می توانید با رعایت نکاتی که ما در این مقاله برای شما شرح می دهیم محیطی پر انرژی و زنده بسازید که تمامی افراد تیم انرژی بالای خود را در طول روز حفظ نمایند. با ما همراه باشید.

ژ 1-14

یکی از نکات مهمی که در موفقیت یک فروشگاه بسیار تاثیر گذار است، دکوراسیون جذاب آن می باشد. با جذاب بودن و کاربردی بودن دکوراسیون فروشگاه به طبع اجناس چیدمان بهتری در فروشگاه دارند که موجب بیشتر به چشم آمدن محصولات می شود. یک سری اصول در طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه باید رعایت شود تا محصولات مورد توجه مشتریان قرار بگیرند و به فروش بیشتر فروشگاه کمک کند. در این مقاله می خواهیم به بررسی نکات و اصول طراحی دکور فروشگاه بپردازیم.

ژ 1-13

چیدمان اتاق خواب تاثیر زیادی در روحیه افراد خواهد داشت دلیل آن هم این است که افراد برای دفع خستگی و استراحت به اتاق خواب می روند. اگر اتاق خواب طراحی دلنشین و آرامش بخشی داشته باشد می تواند حس خوبی در فرد ایجاد کند. تعیین مکان المان های مختلف اتاق خواب مانند، تخت خواب، میز و کمد از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از مواردی که می تواند به جذابیت اتاق خواب کمک کند وجود آینه در اتاق خواب است.

ژ 1-12

یکی از راه های سریع در تغییر دکور منزل که نظر طراحان دکوراسیون داخلی را جذب کرده است دیوارپوش ها یا دیوارکوب ها می باشد. تیم دکوراسیون میر عظیمی در شیراز با سالها سابقه درخشان آماده ارائه خدمات انواع دیوار کوب در شیراز می باشد. رنگ یا کاغذ دیواریاز رایج ترین نمونه های تزئین دیوارها است، ولی امروزه برای طول عمر بیشتر و همچنین ظاهری متفاوتتر، انواع دیوارپوش را برای پوشش دیوارها انتخاب میکنند. انواع مدل های دیوار کوب در شیراز با تیم میرعظیمی.

ژ 1-11

ترکیب صحیح و زیبای رنگ ها تاثیر زیادی در دکوراسیون منزل و زیبایی آن خواهد داشت. هر رنگ تاثیرات روانی بخصوصی را روی روحیه افراد می گذارد. در طراحی دکوراسیون منزل، انتخاب رنگ برای دیوارها، سقف و قسمت های مختلف خانه از لحاظ روانی بسیار مهم است. زیبایی و تاثیر روانی رنگ ها از فاکتورهای مهم در انتخاب رنگ برای وسایل منزل و بخش ها مختلف آن است و هر رنگ فضای خاصی را به منزل شما می دهد. در این مقاله برخی از رنگ ها را برای دکوراسیون منزل بررسی می کنیم.

ژ 1-10

طراحی دکوراسیون داخلی امروزه با پیشرفت علم طراحی و خلاقیت طراحان بسیار گسترده شده است، سبک های مختلف طراحی دکوراسیون داخلی باعث امکان طراحی هر طرحی که مد نظر شما است را با هارمونی تمامی اجزای دکوراسیون قابل اجرا باشد. سبک طراحی داخلی مدرن و طراحی داخلی مینیمال امروزه دو مورد از پرطرفدار ترین سبک های طراحی دکوراسیون داخلی در کشور ما می باشد. این سبک ها طی سالها تکامل پیدا کرده اند و امروزه بسیار پر طرفدار هستند.

ژ 1-7

نورپردازی نما به نوعی معرف نوع و کیفیت ساختمان است. معماری در شب به اندازه معماری در روز پر اهمیت است. وظیفه افزایش زیبایی و معرفی کاربری های مختلف در شب بر عهده نورهای مصنوعی است که آن را نورپردازی نما می نامیم. نما به عنوان عامل ارتباط دهنده و جذب کننده افراد بسیار اهمیت دارد. نورپردازی ساختمان باعث افزایش چشمگیر زیبایی و عظمت ساختمان ها می شود زیرا نمای ساختمان در شب به دلیل نبود نور کافی به چشم نمی آید.

ژ 1-6

نمای سرامیکی جز جدیدترین نماهای ساختمان است.از آنجا که نمای ساختمان به عنوان اولین المانی است که بیننده آن را مشاهده می کند انتخاب طرح و متریال مناسب در آن از اهمیت بالایی یرخوردار است.استفاده از سیمان سفید،سیمان سیاه و سنگ از دیریاز رواج داشته اما با ظهور سرامیک ، تحولی عظیم در صنعت سازه و ساختمان ایجاد شد. در واقع تولید سرامیک نشان دهنده پیشرفت مهندسی متالورژی در عمران است. سرامیک از تنوع بسیار زیادی در طرح و رنگ برخوردار می باشد.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.