بازسازی منزل در شیراز

بازسازی ساختمان در شیراز

بازسازی خانه قدیمی در شیراز

علاقه به خانه‌های به سبک قدیمی و ویلایی که امروزه در شهرهای بزرگ هر روز و هر روز جای خودشان را به آپارتمان‌های بلند و بلندتر می‌دهند باعث می‌شود بسیاری به فکر زندگی در چنین خانه‌هایی باشند. با توجه به بافت تاریخی شهر شیراز بازاسازی خانه ها و منزل ها همواره مورد توجه شیرازی ها قرار گرفته است در همین راستا تیم دکوراسیون میرعظیمی تلاش دارد با کمترین هزینه ممکن بازسازی منزل در شیراز با بالاترین کیفیت انجام دهد.


مراحل بازسازی منازل آپارتمانی و ویلایی در شیراز:بازسازی ساختمان در شیراز | دکوراسیون میرعظیمی
بازسازی خانه قدیمی در شیراز | دکوراسیون میرعظیمی
بازسازی آپارتمان در شیراز | دکوراسیون میرعظیمی

مرحله اول: بازدید از خانه

اولین مرحله از فرایند دور و دراز بازسازی خانه در شیراز توسط تیم دکوراسیون میرعظیمی بررسی شرایط و وضعیت ساختمان است. در بازدید باید انتظارات و منابع مالی خود را مد نظر قرار دهید و بر همین اساس بخش‌هایی از ساختمان که نیاز به بازسازی دارند و همچنین خواسته‌های خود را دقیقاً مشخص کنید.
این مرحله بسیار مهم و اساسی می باشد چرا که ممکن است بودجه ای که شما برای بازسازی منزل در نظر گرفته اید با انتظارات شما سازگار نباشد. شما باید توجه داشته باشید که نوع دکوراسیون بخشی که قرار است تغییر دهید با سایر اجزای خانه همخوانی داشته باشد.

مرحله دوم: پیدا کردن پیمانکار مناسب و حرفه ای

بازسازی خانه فرآیندی است که به دانش فنی زیادی نیاز دارد و هر عملیاتی که روی خانه صورت خواهد گرفت نیاز به افرادی متخصص دارد. از این رو بهترین کار پیدا کردن یک پیمانکار مطمئن است. پیمانکار با بررسی بنا و شنیدن درخواست‌ها شما با در نظر گرفتن بودجه، طرح اولیه را به شما ارائه خواهد داد.
هزینه کار و زمان بندی دقیق اجرای بازسازی را صراحتاً در قرارداد قید کنید. پیداکردن پیمانکار مناسب برای بازسازی منزل در شیراز می تواند بسایر سخت و آزاردهنده باشد اما درصورتی که شما با تیم دکوراسیون میرعظیمی همراه شوید این مهم هم به راحتی برای شما حل خواهد شد.

مرحله سوم، شروع به بازسازی

بعد از مشخص شدن انتظار شما از بازسازی منزل با توجه به بودجه مشخص شده توسط شما و همچنین انتخاب پیمانکار برای انجام نوبت به شروع بازسازی میرسد . این بخش از بازسازی منزل در شیراز خود شامل مراحل و اقدامات مختلفی است که تا درجه زیادی به میزان و محل مورد نظر شما برای بازسازی بستگی دارد به به طور مثال می توان گفت: درصورتی که شما می خواهید آشپزخانه را بازسازی کنید ممکن است این بازسازی تمامی قسمت های آشپزخانه شامل سرامیک، کاشی، کابینت، شیرآلات و یا حتی لوله کشی های آب و برق باشد و یا اگر بخواهید به طور مثال تنها کابیت ها را تغییر دهید تنها کابینت آشپزخانه است که تغییر می کند.


بازسازی کف و سقف منزل با توجه به میزان آسیبی که به محل وارد شده است می تواند بسیار جزئی باشید و یا اینکه در مراحل بازسازی در شیراز مجبور شوید تخریب را به صورت کلی انجام دهید چرا که ممکن است سیستم لوله کشی و یا پایه های اصلی ساختمان دچار مشکل شده باشد.
تغییر در محل قرار گیری اطاق ها و آشپزخانه ها حمام و دستشویی نیز در این مرحله قرار دارد چرا که ممکن است شما بخواهید به طور مثال قسمت های را تغییر جزئی دهید و یا اینکه بخواهید به طور کلی محل قرار گیری آن ها را تغییر دهید.
در صورتی که شما بخواهید تغییرات جزئی دهید متخصصین تیم دکوراسیون عظیمی با کمترین میزان تخریب این مرحله را به پایان میرسانند.
درصورتی که شما بخواهید محل اطاق ها اشپزخانه ها حمام و ... را تغییر دهید باید تمامی سیستم های لوله کشی، برق کشی سیمان کاری های کف و ... به صورت کلی انجام گیرد.

هزینه بازسازی آپارتمان در شیراز | دکوراسیون میرعظیمی

مرحله چهارم: بازرسی نهایی توسط کارشناس تیم

پس از پایان مراحل بازسازی مطابق با نیاز شما و نظر کارشناسان تیم دکوراسیون میرعظیمی در شیراز کارشناس ما برای بازرسی نهایی و تحویل به منزل شما می آید و تمامی قسمت های در نظر گرفته شده در قرار داد بازسازی ساختمان در شیراز را به شما تحویل می دهد.


سوالات متداول در مورد بازسازی خانه در شیراز


آیا بازسازی منزل در شیراز نیاز به مجوز دارد؟

در پاسخ به این موضوع باید به دوسوال زیر پاسخ داد تا این سوال به صورت دقیق پاسخ داده شود.

کدام عملیات‌ها در بازسازی به مجوز نیاز دارند؟
عملیات‌هایی که در بازسازی خانه با اجزای اصلی ساختمان سر و کار دارند به کسب مجوز نیاز پیدا خواهند کرد. از این عملیات‌ها‌ می‌توان به چند مورد زیر اشاره کرد:

جابه‌جایی راه پله‌ و جابه‌جایی 
حذف دیوارهای باربر
ساخت یا جابه‌جایی برخی دیوار که موجب بر هم زدن برخی از استاندارد‌های شهرداری

کدام عملیات‌ها در بازسازی به مجوز نیاز ندارند؟
عملیات‌هایی در بازسازی خانه صورت‌ می‌گیرد که با اجزای اصلی ساختمان سر و کار ندارند و از این رو هم به مجوز خاصی نیاز نخواهند داشت. مواردی از این عملیات‌ها در زیر آورده شده است:

تعمیر و پرداختن به پشت‌بام از جمله ایزوگام، قیرگونی و نصب شیروانی
تعمیر و نصب کفپوش‌ها، کاشی، دیوار‌ها و حیاط
سفیدکاری و رنگ‌کاری تمامی دیوار‌ها در طبقات
نصب و تعمیر تجهیزات سرویس‌های بهداشتی

پس از بازدید مشاوران تیم دکوراسیون میرعظیمی برای بازسازی منزل در شیراز تمامی این نکات به شما گفته می شود تا شما در این امر دچار سردرگمی و اشتباه نشوید.


هزینه بازسازی منزل در شیراز | دکوراسیون میرعظیمی

هزینه بازسازی منزل در شیراز:

زمانی که شما تصمیم به بازسازی منزل را میگیرید با این سوال رو به رو می شوید که آیا بازسازی منزل به صرفه است یا خیر. قیمت بازسازی منزل در شیراز به پارمترهای مهمی بستگی دارد که به صورت زیر می باشد:

تاثیر قیمت هر متر مربع بازسازی بر هزینه بازسازی خانه
تاثیر هزینه بازسازی آشپزخانه بر قیمت بازسازی ساختمان
تاثیر هزینه بازسازی سرویس بهداشتی بر هزینه بازسازی ساختمان
تاثیر بازسازی داخلی خانه بر هزینه بازسازی منزل
تاثیر قیمت پیمانکاری ساختمان بر هزینه بازسازی خانه کلنگی

ژ 1-21

انتخاب پرده سالن پذیرایی منزل در شیراز می تواند یک کار سخت باشد چراکه انتخاب پرده مناسبی که هارمونی لازم را با دیگر المان های دکوراسیون داخلی منزل ایجاد کند کار ساده ای نیست. پرده های پذیرایی منزل در انواع مختلف حریر، رومن، کتان و ساتن تولید و اجرا می شوند که هر یک را بایستی با توجه به سبک طراحی دکوراسیون داخلی منزل استفاده کرد. در این مقاله با دکوراسیون میرعظیمی همراه باشید تا به بررسی نحوه انتخاب پرده منزل بپردازیم.

ژ 1-15

شاید برخی افراد در وهله اول به دکوراسیون دفتر کار خود اهمیت ندهند، اما دکوراسیون دفتر کار یکی از بخش های مهم دفتر کار به شمار می آید، دلیل آن این است که دکوراسیون محیط دفتر کار موجب انرژی بالای کارمندان مجموعه می شوند و در نتیجه راندمان کاری بالا میرود. در طراحی دکوراسیون دفتر کار می توانید با رعایت نکاتی که ما در این مقاله برای شما شرح می دهیم محیطی پر انرژی و زنده بسازید که تمامی افراد تیم انرژی بالای خود را در طول روز حفظ نمایند. با ما همراه باشید.

ژ 1-14

یکی از نکات مهمی که در موفقیت یک فروشگاه بسیار تاثیر گذار است، دکوراسیون جذاب آن می باشد. با جذاب بودن و کاربردی بودن دکوراسیون فروشگاه به طبع اجناس چیدمان بهتری در فروشگاه دارند که موجب بیشتر به چشم آمدن محصولات می شود. یک سری اصول در طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه باید رعایت شود تا محصولات مورد توجه مشتریان قرار بگیرند و به فروش بیشتر فروشگاه کمک کند. در این مقاله می خواهیم به بررسی نکات و اصول طراحی دکور فروشگاه بپردازیم.

ژ 1-13

چیدمان اتاق خواب تاثیر زیادی در روحیه افراد خواهد داشت دلیل آن هم این است که افراد برای دفع خستگی و استراحت به اتاق خواب می روند. اگر اتاق خواب طراحی دلنشین و آرامش بخشی داشته باشد می تواند حس خوبی در فرد ایجاد کند. تعیین مکان المان های مختلف اتاق خواب مانند، تخت خواب، میز و کمد از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از مواردی که می تواند به جذابیت اتاق خواب کمک کند وجود آینه در اتاق خواب است.

ژ 1-12

یکی از راه های سریع در تغییر دکور منزل که نظر طراحان دکوراسیون داخلی را جذب کرده است دیوارپوش ها یا دیوارکوب ها می باشد. تیم دکوراسیون میر عظیمی در شیراز با سالها سابقه درخشان آماده ارائه خدمات انواع دیوار کوب در شیراز می باشد. رنگ یا کاغذ دیواریاز رایج ترین نمونه های تزئین دیوارها است، ولی امروزه برای طول عمر بیشتر و همچنین ظاهری متفاوتتر، انواع دیوارپوش را برای پوشش دیوارها انتخاب میکنند. انواع مدل های دیوار کوب در شیراز با تیم میرعظیمی.

ژ 1-11

ترکیب صحیح و زیبای رنگ ها تاثیر زیادی در دکوراسیون منزل و زیبایی آن خواهد داشت. هر رنگ تاثیرات روانی بخصوصی را روی روحیه افراد می گذارد. در طراحی دکوراسیون منزل، انتخاب رنگ برای دیوارها، سقف و قسمت های مختلف خانه از لحاظ روانی بسیار مهم است. زیبایی و تاثیر روانی رنگ ها از فاکتورهای مهم در انتخاب رنگ برای وسایل منزل و بخش ها مختلف آن است و هر رنگ فضای خاصی را به منزل شما می دهد. در این مقاله برخی از رنگ ها را برای دکوراسیون منزل بررسی می کنیم.

ژ 1-10

طراحی دکوراسیون داخلی امروزه با پیشرفت علم طراحی و خلاقیت طراحان بسیار گسترده شده است، سبک های مختلف طراحی دکوراسیون داخلی باعث امکان طراحی هر طرحی که مد نظر شما است را با هارمونی تمامی اجزای دکوراسیون قابل اجرا باشد. سبک طراحی داخلی مدرن و طراحی داخلی مینیمال امروزه دو مورد از پرطرفدار ترین سبک های طراحی دکوراسیون داخلی در کشور ما می باشد. این سبک ها طی سالها تکامل پیدا کرده اند و امروزه بسیار پر طرفدار هستند.

ژ 1-7

نورپردازی نما به نوعی معرف نوع و کیفیت ساختمان است. معماری در شب به اندازه معماری در روز پر اهمیت است. وظیفه افزایش زیبایی و معرفی کاربری های مختلف در شب بر عهده نورهای مصنوعی است که آن را نورپردازی نما می نامیم. نما به عنوان عامل ارتباط دهنده و جذب کننده افراد بسیار اهمیت دارد. نورپردازی ساختمان باعث افزایش چشمگیر زیبایی و عظمت ساختمان ها می شود زیرا نمای ساختمان در شب به دلیل نبود نور کافی به چشم نمی آید.

ژ 1-6

نمای سرامیکی جز جدیدترین نماهای ساختمان است.از آنجا که نمای ساختمان به عنوان اولین المانی است که بیننده آن را مشاهده می کند انتخاب طرح و متریال مناسب در آن از اهمیت بالایی یرخوردار است.استفاده از سیمان سفید،سیمان سیاه و سنگ از دیریاز رواج داشته اما با ظهور سرامیک ، تحولی عظیم در صنعت سازه و ساختمان ایجاد شد. در واقع تولید سرامیک نشان دهنده پیشرفت مهندسی متالورژی در عمران است. سرامیک از تنوع بسیار زیادی در طرح و رنگ برخوردار می باشد.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.