نصب لوستر در شیراز

نصب و اجرای لوستر در شیراز

نصب انواع لوستر در شیراز

لوستر یکی اجزای دکوراسیون داخلی خانه است. لوستر یکی از بخش های اصلی قسمت پذیرایی است. نورپردازی با لوستر می تواند به قسمت پذیرایی منزل جلوه ای خاص و چشم نواز بدهد. مجموعه دکوراسیون میرعظیمی فعال در زمینه انواع خدمات دکوراسیون منزل است. یکی از خدمات شرکت ما نصب و اجرای لوستر در شیراز است. انواع لوستر ها با طراحی مدرن و یا لوستر هایی که در اندازه های بزرگ و به اصطلاح سلطنتی هستند. در این مجموعه نصب می شود.


لوستر و دکوراسیون داخلی

لوستر و دکوراسیون داخلی نورپردازی یکی از بخش های اصلی دکوراسیون داخلی می باشد. نورپردازی یک کار تخصصی است. یک طراح دکوراسیون داخلی می داند کدام نوع روشنایی را در کدام قسمت از خانه به کار برود تا یک هارمونی و ترکیب زیبایی از اجزای نورپردازی جلوه بخش خانه باشد. در نورپردازی بایستی با استفاده از لامپ های هالوژن، استفاده از لایت بار در کناف ها، آباژور ها و چراغ سقفی انجام شود.
در بین این اجزا بایستی لوستر طوری به کار رود که بتواند مانند یک جواهر در نورپردازی سقف منزل خودنمایی کند. با بکار بردن همه این موارد در جای مناسب می توانید خیالتان بابت تنظیم نور خانه راحت باشد. چرا که وقتی شما از المان های زیادی برای نورپردازی منزل استفاده می کنید، امکان تنظیم نور به مقدار دلخواه را دارید. یکی دیگر از مزیت های این روش نورپردازی کاهش مصرف برق می باشد. شما تنها برای مواقع خاص تمامی چراغ ها را روشن می کنید.


نصب و اجرای لوستر در شیراز | دکوراسیون میرعظیمی
لوستر ای ای دی در شیراز | دکوراسیون میرعظیمی
لوستر اس ام دی در شیراز | دکوراسیون میرعظیمی

در خرید لوستر به مسائلی توجه کنیم؟

پیش از خرید هر وسیله ای باید آن را از زوایای متنوع بررسی نماییم تا بتوانیم خرید خوبی را انجام دهیم. در ادامه به بررسی عواملی که در خرید لوستر بایستی در نظر بگیریم می پردازیم.


۱. نورپردازی منزل به چه شکل است؟

یکی از مهمترین عواملی که در خرید لوستر منزل بایستی به آن توجه کنید. نورپردازی منزل است. اگر در نورپردازی منزل از لامپ های هالوژن و ... استفاده شده است و آنها نور کافی را برای روشنایی محیط تامین می کنند. پس در این فضا لوستر تنها جنبه زیبایی خواهد داشت. ولی اگر کلا نور خانه بوسیله لوستر تامین می شود، بایستی توجه داشت که لوستری تهیه کنید که قابلیت تنظیم نور داشته باشد. لوستر ای ای دی در شیراز و لوستر اس ام دی در شیراز از لوستر هایی هستند که امکان تنظیم نور را در اندازه مورد نظر برای مصرف کننده فراهم می کنند.

۲. رنگ آمیزی خانه

یکی از عوامل موثر در نورپردازی رنگ آمیزی و ترکیب رنگی است که برای خانه در نظر گرفته اید. اگر از رنگ تیره برای خانه در نظر گرفته اید باید توجه داشته باشید که لوستری با پخش نور بیشتری تهیه کنید.
برای مثال اگر نورپردازی سقف شما تیره است شما بایستی لوستری تهیه کنید که جهت لامپ های آن رو به پایین است.
این کار به این دلیل است که اگر نور لامپ به سمت سقف باشد موجب هدر رفتن نور و کاهش روشنایی منزل می شود.


۳. ارتفاع سقف

یکی دیگر از عوامل مهم و تاثیر گذار در خرید لوستر توجه به ارتفاع سقف منزل است. اگر سقف منزل شما دارای ارتفاع کمی است بهتر است از خرید لوستر های بزرگ صرف نظر کنید. خرید لوستر های بزرگ برای جاهایی که سقف کوتاهی دارند موجب خفه شدن فضا و کوچک تر شدن فضا می شود. برای این خانه ها بهتر است از لوستر هایی در اندازه های کوچک تر استفاده کرد. حال اگر سقف منزل شما ارتفاع زیادی دارد، استفاده از لوستر های بزرگ می تواند جلوه ای لوکس و اشرافی به منزل شما ببخشد. در این خانه ها اگر از لوستر های کوچک استفاده شود، ارتفاع زیاد سقف موجب گم شدن لوستر و به چشم نیامدن آن می گردد.

نصب لوستر در شیراز | دکوراسیون میرعظیمی

۴. شکل هندسی دکوراسیون منزل

یکی دیگر از عواملی که می تواند در تصمیمی گیری در مورد خرید لوستر تاثیر گذار باشد. شکل هندسی و به طور کلی طراحی و دیزاین دکوراسیون منزل است. پیش از خرید لوستر بایستی به دکوراسیون منزل توجه شود. برای مثال اگر اکثر المان های دکوراسیون منزل شما از شکل هندسی گرد تشکیل شده اند باید از لوستر هایی که طراحی های بدون زاویه و کروی شکل دارند استفاده گردد.


نصب لوستر در شیراز

نصب لوستر یکی از کار هایی است که نیازمند مهارت و تجربه است و اگر نصاب تجربه کافی در این زمینه نداشته باشد، ممکن است لوستر خراب شود. شرکت خدمات دکوراسیون میرعظیمی با کادری مجرب و متخصص انواع خدمات نصب لوستر در شیراز را با بهترین نصاب لوستر شیراز برای همشهریان عزیز انجام می دهد. تیم دکوراسیون میرعظیمی انواع خدمات اجرا و نصب لوستر در شیراز را انجام می دهند از خدمات ما در این زمینه می توان به موارد زیر اشاره نمود:
۱. نصب لوستر کریستالی در شیراز
۲. نصب لوستر برنزی در شیراز
۳. نصب لوستر ال ام دی در شیراز
۴. نصب لوستر ال ای دی در شیراز
۵. نصب لوستر کریستالی در شیراز
۶. نصب لوستر آویز حلقه ای در شیراز


دکوراسیون میرعظیمی
امروزه با گران شدن لوستر ها و به بازار آمدن لوستر های لوکسی که قیمت های نجومی دارند، اجرای لوستر به یک کار بسیار حساس تبدیل شده است. اگر هنگام نصب لوستر لوستر از دست نصاب بیافتد و بشکند خسارت سنگینی را باید پرداخت کند. بهتر است اجرای لوستر در شیراز را به فردی بسپارید که از تخصص و تجربه وی آگاه هستید. می توانید برای ثبت سفارش اجرای لوستر در شیراز با ما تماس حاصل فرمایید.
ژ 1-21

انتخاب پرده سالن پذیرایی منزل در شیراز می تواند یک کار سخت باشد چراکه انتخاب پرده مناسبی که هارمونی لازم را با دیگر المان های دکوراسیون داخلی منزل ایجاد کند کار ساده ای نیست. پرده های پذیرایی منزل در انواع مختلف حریر، رومن، کتان و ساتن تولید و اجرا می شوند که هر یک را بایستی با توجه به سبک طراحی دکوراسیون داخلی منزل استفاده کرد. در این مقاله با دکوراسیون میرعظیمی همراه باشید تا به بررسی نحوه انتخاب پرده منزل بپردازیم.

ژ 1-15

شاید برخی افراد در وهله اول به دکوراسیون دفتر کار خود اهمیت ندهند، اما دکوراسیون دفتر کار یکی از بخش های مهم دفتر کار به شمار می آید، دلیل آن این است که دکوراسیون محیط دفتر کار موجب انرژی بالای کارمندان مجموعه می شوند و در نتیجه راندمان کاری بالا میرود. در طراحی دکوراسیون دفتر کار می توانید با رعایت نکاتی که ما در این مقاله برای شما شرح می دهیم محیطی پر انرژی و زنده بسازید که تمامی افراد تیم انرژی بالای خود را در طول روز حفظ نمایند. با ما همراه باشید.

ژ 1-14

یکی از نکات مهمی که در موفقیت یک فروشگاه بسیار تاثیر گذار است، دکوراسیون جذاب آن می باشد. با جذاب بودن و کاربردی بودن دکوراسیون فروشگاه به طبع اجناس چیدمان بهتری در فروشگاه دارند که موجب بیشتر به چشم آمدن محصولات می شود. یک سری اصول در طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه باید رعایت شود تا محصولات مورد توجه مشتریان قرار بگیرند و به فروش بیشتر فروشگاه کمک کند. در این مقاله می خواهیم به بررسی نکات و اصول طراحی دکور فروشگاه بپردازیم.

ژ 1-13

چیدمان اتاق خواب تاثیر زیادی در روحیه افراد خواهد داشت دلیل آن هم این است که افراد برای دفع خستگی و استراحت به اتاق خواب می روند. اگر اتاق خواب طراحی دلنشین و آرامش بخشی داشته باشد می تواند حس خوبی در فرد ایجاد کند. تعیین مکان المان های مختلف اتاق خواب مانند، تخت خواب، میز و کمد از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از مواردی که می تواند به جذابیت اتاق خواب کمک کند وجود آینه در اتاق خواب است.

ژ 1-12

یکی از راه های سریع در تغییر دکور منزل که نظر طراحان دکوراسیون داخلی را جذب کرده است دیوارپوش ها یا دیوارکوب ها می باشد. تیم دکوراسیون میر عظیمی در شیراز با سالها سابقه درخشان آماده ارائه خدمات انواع دیوار کوب در شیراز می باشد. رنگ یا کاغذ دیواریاز رایج ترین نمونه های تزئین دیوارها است، ولی امروزه برای طول عمر بیشتر و همچنین ظاهری متفاوتتر، انواع دیوارپوش را برای پوشش دیوارها انتخاب میکنند. انواع مدل های دیوار کوب در شیراز با تیم میرعظیمی.

ژ 1-11

ترکیب صحیح و زیبای رنگ ها تاثیر زیادی در دکوراسیون منزل و زیبایی آن خواهد داشت. هر رنگ تاثیرات روانی بخصوصی را روی روحیه افراد می گذارد. در طراحی دکوراسیون منزل، انتخاب رنگ برای دیوارها، سقف و قسمت های مختلف خانه از لحاظ روانی بسیار مهم است. زیبایی و تاثیر روانی رنگ ها از فاکتورهای مهم در انتخاب رنگ برای وسایل منزل و بخش ها مختلف آن است و هر رنگ فضای خاصی را به منزل شما می دهد. در این مقاله برخی از رنگ ها را برای دکوراسیون منزل بررسی می کنیم.

ژ 1-10

طراحی دکوراسیون داخلی امروزه با پیشرفت علم طراحی و خلاقیت طراحان بسیار گسترده شده است، سبک های مختلف طراحی دکوراسیون داخلی باعث امکان طراحی هر طرحی که مد نظر شما است را با هارمونی تمامی اجزای دکوراسیون قابل اجرا باشد. سبک طراحی داخلی مدرن و طراحی داخلی مینیمال امروزه دو مورد از پرطرفدار ترین سبک های طراحی دکوراسیون داخلی در کشور ما می باشد. این سبک ها طی سالها تکامل پیدا کرده اند و امروزه بسیار پر طرفدار هستند.

ژ 1-7

نورپردازی نما به نوعی معرف نوع و کیفیت ساختمان است. معماری در شب به اندازه معماری در روز پر اهمیت است. وظیفه افزایش زیبایی و معرفی کاربری های مختلف در شب بر عهده نورهای مصنوعی است که آن را نورپردازی نما می نامیم. نما به عنوان عامل ارتباط دهنده و جذب کننده افراد بسیار اهمیت دارد. نورپردازی ساختمان باعث افزایش چشمگیر زیبایی و عظمت ساختمان ها می شود زیرا نمای ساختمان در شب به دلیل نبود نور کافی به چشم نمی آید.

ژ 1-6

نمای سرامیکی جز جدیدترین نماهای ساختمان است.از آنجا که نمای ساختمان به عنوان اولین المانی است که بیننده آن را مشاهده می کند انتخاب طرح و متریال مناسب در آن از اهمیت بالایی یرخوردار است.استفاده از سیمان سفید،سیمان سیاه و سنگ از دیریاز رواج داشته اما با ظهور سرامیک ، تحولی عظیم در صنعت سازه و ساختمان ایجاد شد. در واقع تولید سرامیک نشان دهنده پیشرفت مهندسی متالورژی در عمران است. سرامیک از تنوع بسیار زیادی در طرح و رنگ برخوردار می باشد.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.