8Undefined offset: 16
977/home/decomirazi/domains/files_program/module/description/view/1200px.php
8Undefined index:
977/home/decomirazi/domains/files_program/module/description/view/1200px.php
8Undefined offset: 16
977/home/decomirazi/domains/files_program/module/description/view/1200px.php
8Undefined index:
977/home/decomirazi/domains/files_program/module/description/view/1200px.php
کاغذ دیواری در شیراز ارزان - دکوراسیون میرعظیمی

نصب کاغذ دیواری در شیراز

نمایندگی کاغذ دیواری شیراز

دکوراسیون میرعظیمی در تمامی زمینه های مربوط به دکوراسیون داخلی، به صورت حرفه ای عمل کرده است. یکی از اصلی ترین دسته ها و زیرمجموعه های دکوراسیون داخلی، نصب پوستر و نصب کاغذ دیواری می باشد. مجموعه ما بعنوان نمایندگی کاغذ دیواری در شیراز نصب پوستر امروزه و به تازگی بسیار مورد توجه هموطنان ما قرار گرفته است و نصب کاغذ دیواری نیز به مانند سالیان گذشته با اقبال عمومی مواجه شده است. اگر به دنبال یک مجموعه کامل جهت سپردن خدمات طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی منزل خود در شیراز می باشید مجموعه دکوراسیون میرعظیمی اینجاست تا از ۰ تا صد خدمات طراحی دکوارسیون داخلی منزل شما را انجام دهد. برای خدمات مربوط به نصب پوستر و نصب کاغذ دیواری با تیم پشتیبانی دکوراسیون میرعظیمی تماس حاصل فرمائید.


اجرای انواع کاغذ دیواری در شیراز

امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی از روشهای مختلفی برای ایجاد پوشش بر روی دیوارها استفاده می شود که یکی از مهمترین و زیباترین انتخابها، کاغذ دیواری است. نصب سریع و آسان کاغذ دیواری ، قابلیت شستشو، دوام بالاو از همه مهمتر زیبایی بصری فوق العاده ای که کاغذ دیواری می تواند به فضای زندگی ما هدیه می دهد، همه از دلایلی هستند که باعث استقبال عمومی به استفاده هرچه بیشتر از کاغذ دیواری شده است.تنوع طرح ها با شکل ها و بافت های کاغذ دیواری این امکان را فراهم می کند تا بتوان آن را با پوشش های چوبی و حتی آجری ترکیب کرد و طرحی چشم نواز در فضا به وجود آورد. کمتر کاغذ دیواری، این امکان را به شما می دهد که به سادگی و تنها با تغییر طرح و رنگ انتخابی، بتوانید فضای زندگی را گرمتر و جذابتر جلوه دهید. طراحان داخلی دکوراسیون میرعظیمی با ارائه مشاوره رایگان و فضا سازی مناسب انتخاب نوع و طرح کاغذ دیواری مناسب فضای مورد نظرتان را برایتان آسانتر خواهد کرد. اگر به دنبال مجموعه ای جهت اجرای کاغذ دیواری در شیراز می باشید. 


اجرای کاغذ دیواری در شیراز | دکوراسیون میرعظیمی
نصب کاغذ دیواری در شیراز | دکوراسیون میرعظیمی
انواع کاغذ دیواری | دکوراسیون میرعظیمی

انواع کاغذ دیواری

امروزه صنعت دکوراسیون داخلی بسیار گسترده شده است و متریال های پر استفاده مانند کاغذ دیواری، در انواع مختلفی قابل سفارش و اجرا می باشند. این کاغذ دیواری ها هر کدام مناسب سبک خاصی از دکوراسیون داخلی می باشد که شما می توانید با توجه به سبک طراحی منزل خود تصمیم به خرید نوع مناسب کاغذ دیواری بگیرید. در این قسمت با انواع کاغذ دیواری موجود در مجموعه دکوراسیون میرعظیمی آشنا می شویم. جهت آشنایی با انواع کاغذ دیواری باید ابتدا با انواع جنس آن و سپس با انواع طرح آن آشنا شویم. با ما همراه باشید.


انواع کاغذ دیواری بر اساس جنس

نانو: این نوع محصول استحکام بالایی دارد و لکه و دوده نمی گیرد و حتی می تواند عایق صدا نیز باشد.

کاغذی: جنس این محصول از کاغذ است که قابل شستشو نیستند و احتمال پارگی آن ها بعد از مدتی زیاد است

PVC: ابعاد این نوع محصول کوچک است و برای اتاق نوزاد مناسب است. از آنجا که در ساخت این نوع کاغذ دیواری از نوعی پلاستیک به کار گرفته می شود در صورت استفاده در اتاق کودک از ضد حساسیت بودن آن مطمئن شوید. این نوع محصول در اثر گرمای زیاد خورشید و یا آتش سوزی مواد سمی تولید می کند و باید حتما نوع استاندارد آن تهیه شود.


انواع کاغذ دیواری بر اساس طرح های متفاوت
کاغذ دیواری سه بعدی در شیراز

کاغذ دیواری سه بعدی یکی از بهترین انواع این متریال دکوراسیون داخلی می باشد که در طرح ها و رنگ های بسیار جذابی در بازار موجود می باشد. کاغذ دیواری سه بعدی به دلیل در این نوع محصول که از جدید ترین طرح ها به شمار می آید کاغذ دیواری اگرچه برجسته نیست اما این طور به نظر می آید. طرح های این مدل بسیار زیاد و به روز و هر روز طرح های جدید و جذاب تری به این مجموعه اضافه می شود.

کاغذ دیواری فانتزی در شیراز

یکی دیگر از انواع کاغذ دیواری که به تازگی در بازار کشور موجود است. کاغذ دیواری فانتزی می باشد. کاغذ دیواری فانتزی دارای طرح ها و رنگ های جذابی است که می تواند بعنوان کاغذ دیواری دخترانه و کاغذ دیواری پسرانه برای اتاق ها بسیار جذاب باشد. شما می توانید برای خرید کاغذ دیواری فانتزی در طرح ها و رنگ های مختلف با قیمت مناسب در شیراز با مجموعه طراحی دکوراسیون میر عظیمی تماس حاصل فرمایید.


کاغذ دیواری بافت دار در شیراز

کاغذ دیواری های بافت دار معمولا جزء کاغذ دیواری های ترکیه ای هستند که زیبایی قابل توجهی دارند. کاغذ دیواری های بافت دار موجود در فروشگاه دکوراسیون میرعظیمی از نوع کاغذ دیواری های قابل شستشو می باشد که کیفیت بسیار بالایی دارند و می توانند با طرح های خاصی که دارند، نمای مدرن و جذابی را به منزل شما بدهند. شما می توانید برای خرید کاغذ دیواری بافت دار در شیراز با ما تماس حاصل فرمایید.

کاغذ دیواری کلاسیک در شیراز

اگر دکوراسیون منزل شما به سبک کلاسیک طراحی شده است، استفاده از کاغذ دیواری می تواند موجب دگرگونی طراحی منزل شما شود. به طور مثال طرح های گلدار، ساده، طرح دار راه راه و یا چهارخانه از انواع کلاسیک به شمار می آیند اما انواع رنگارنگ با طرح اسپورت و جدید در دسته بندی مدرن قرار می گیرند. با توجه به اینکه سبک وسایل خانه تان چگونه است انواع طرح ها را می توانید انتخاب کنید. اگر در منزل لوازم کلاسیک دارید نوع کلاسیک را انتخاب کنید.


نکات مهم انتخاب و خرید کاغذ دیواری


در اتاق نشیمن بهتر است از کاغذدیواری با الیاف طبیعی و پارچهای استفاده کنید.

کاغذدیواری با طرحهای شلوغ و گُلدار، فضا را کوچکتر از واقعیت نشان می دهد.

بهتر است قبل از انتخاب کاغذدیواری، از تاثیر رنگها بر محیط در مکانهای مختلف آگاهی داشته باشید.

از رنگ های تند کاغذ دیواری برای فضای کوچک استفاده ننماید که چشم را خسته نکند.

جنس کاغذ دیواری حتما قابل شستشو باشد تا امکان تمیز نمودن آن در گذر زمان وجود داشته باشد.

خرید کاغذ دیواری در شیراز | دکوراسیون میرعظیمی

قیمت نصب کاغذ دیواری شیراز | دکوراسیون میرعظیمی

قیمت نصب کاغذ دیواری شیراز

در واقع قیمت کاغذ دیواری در شیراز ارتباط مستقیم با حرفه ای و یا آماتور بودن نصاب کاغذ دیواری دارد اما با این حال از یک رنج قیمت کمتر و یا فراتر نیست.
قیمت نصاب کاغذ دیواری را اتحادیه و یا صنف تعریف نمی کند قیمت نصب را سابقه و تجربه و سطح حرفه ای بودن نصاب ها تعیین می کند.
هرچه نصابی حرفه ای تر و مجرب تر باشد به واسطه وقت و دقتی که صرف کارش می کند اجرت بیشتری هم طلب می کند اما با این حال گفتیم که اجرت نصاب کاغذ دیواری و هزینه نصب هر رول کاغذ دیواری از یک رنج قیمت کمتر و بیشتر نیست. عوامل مختلفی بر روی قیمت کاغذ دیواری تاثیر گذار که هر کدام تاثیر بسزایی در قیمت نهایی قیمت اجرای کاغذ دیواری دارد.

مزایای خرید کاغذ دیواری از مجموعه دکوراسیون میرعظیمی

عوامل موثر بر قیمت نصب کاغذ دیواری• تعمیرات دیوار و زیرسازی پیش از نصب کاغذ دیواری در محاسبه هزینه نصب کاغذ دیواری موثر است.
• متراژ محلی که قرار است کاغذ دیواری نصب شود بر قیمت نصب کاغذدیواری تاثیر دارد.
• قیمت کاغذ دیواری ای که انتخاب می کنید در قیمت نصب کاغذ دیواری تاثیر دارد.
• قیمت دستمزد نصب کاغذ دیواری بر هزینه ها تاثیر دارد.
• نوع متریال مورد استفاده شده در ساخت کاغذ دیواری
• شرکت سازنده کاغذ دیواری
• طرح کاغذ دیواری

قیمت نصب کاغذ دیواری | دکوراسیون میرعظیمی

نصب پوستر دیواری در شیراز | دکوراسیون میرعظیمی

پوستر دیواری در شیراز

پس از کاغذ های دیواری ، پر طرف دار ترین و معروف ترین تکنیک تزئین دیوار ، پوستر دیواری هستند، این متریال ها روز به روز با تکنیک های پیشرفته تری تولید می شوند و انواع بسیار متنوع و طرح های بسیار زیبایی دارند. امروزه باتوجه به بالا رفتن کیفیت چاپ ها ، تصاویر بسیار متنوع وبا کیفیت بالایی تولید شده است. پوستر دیواری در دو نوع آماده و سفارشی در بازار موجود میباشد. طرح های آماده زیادی وجود دارند که میتوانید نسبت به فضا انتخاب کنید.
اما اگر قصد دارید تا پوستر دیواری با طرح مد نظر خود را داشته باشید باید از نوع سفارشی آن استفاده کنید. ابتدا باید طرح مورد نظر خود را انتخاب کرده و بعد درخواست دهید تا همان طرح و عکس بر روی پوستر دیواری چاپ شود. تیم دکوراسیون میرعظیمی در شیراز برای رفاه حال شما متنوع ترین طرح های پوستر دیواری را به شکما ارائه میکنند و درصورتی که طرح مد نظر شما در طرح های موجود نباشد اقدامات لازم جهت چاپ طرح شما را انجام می دهند.
مجموعه ما کلیه خدمات اجرای پوستر های دیواری در شیراز را انجام میدهد. شما می توانید برای انجام این خدمات با ما در تماس باشید.


چاپ پوستر دیواری سفارشی در شیراز

پوستر دیواری نسبت به ابعاد درخواستی شما چاپ میشود و مانند کاغذ دیواری به صورت رول و آماده نمیباشد از همین رو میتوان هر مقدار که نیاز دارید پوستر دیواری تهیه کنید. بعد از نصب پوستر دیواری خواهید دید که هیچگونه کاغذ دیواری اضافه ای وجود نخواهد داشت و تمامی آن بر روی دیوار نصب میشود.
استفاده از پوستر دیواری سفارشی هیچ محدودیتی در رنگ طرح و متراژ ندارد و در هر کجا از فضای منزل و یا محیط کار میتوان از آن استفاده نمود. در پذیرایی و یا که اتاق و حتی آشپزخانه میتوان طرح مناسب را انتخاب کرده و نصب نمود. البته نصب پوستر دیواری بهتر است توسط نصاب انجام شود تا خروجی زیبایی داشته باشد. پوستر های دیواری یکی از انواع متریال هایی هستند که برای تزئین دیوار مورد استفاده قرار میگیرند. اگر به دنبال مجموعه ای برای خرید پوستر دیواری در شیراز می باشید. مجموعه دکوراسیون میرعظیمی کلیه خدمات فروش و اجرای پوستر دیواری را انجام می دهد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.نصب پوستر دیواری در شیراز

مهمترین نکته قبل از نصب پوستر دیواری پهن کردن پوستر توسط نصاب پوستر بر روی زمین می باشد تا اول از سلامت پوستر اطمینان حاصل شود و ایرادات احتمالی پیدا شود و صحت و سلامت پوستر چک شود و رنگ پوستر را قبل از نصب به مشتری تحویل دهد.
نصاب پوستر دیواری میرعظیمی در شیراز با تکیه بر سابقه و تجربه خود در زمینه نصب پوستر در شیراز به شما این اطمینان را می دهند که پوستر شما چه سفارشی باشد و یا چه از طرح های آماده به صورت دقیق و بدون هیچگونه حباب و ایرادی  برای شما به بهترین شکل ممکن نصب و اجرا نمایند و به شما تحویل دهند.

مجری خدمات طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در شیراز

مجری خدمات طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در شیراز

مجموعه طراحی دکوراسیون میرعظیمی در شیراز مجری کلیه خدمات طراحی و اجرای کاغذ دیواری، تایل و دامپا، کفپوش لمینت، آینه کاری منزل، چمن مصنوعی و تزئینات چوبی در شیراز می باشد. مجموعه ما همواره سعی داشته تا جلب رضایت مشتریان عزیز بتواند همواره نظر مثبت مشتریان را در کار خود داشته باشد به همین منظور کلیه خدمات خود را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت عرضه می کند.

ژ 1-21

انتخاب پرده سالن پذیرایی منزل در شیراز می تواند یک کار سخت باشد چراکه انتخاب پرده مناسبی که هارمونی لازم را با دیگر المان های دکوراسیون داخلی منزل ایجاد کند کار ساده ای نیست. پرده های پذیرایی منزل در انواع مختلف حریر، رومن، کتان و ساتن تولید و اجرا می شوند که هر یک را بایستی با توجه به سبک طراحی دکوراسیون داخلی منزل استفاده کرد. در این مقاله با دکوراسیون میرعظیمی همراه باشید تا به بررسی نحوه انتخاب پرده منزل بپردازیم.

ژ 1-15

شاید برخی افراد در وهله اول به دکوراسیون دفتر کار خود اهمیت ندهند، اما دکوراسیون دفتر کار یکی از بخش های مهم دفتر کار به شمار می آید، دلیل آن این است که دکوراسیون محیط دفتر کار موجب انرژی بالای کارمندان مجموعه می شوند و در نتیجه راندمان کاری بالا میرود. در طراحی دکوراسیون دفتر کار می توانید با رعایت نکاتی که ما در این مقاله برای شما شرح می دهیم محیطی پر انرژی و زنده بسازید که تمامی افراد تیم انرژی بالای خود را در طول روز حفظ نمایند. با ما همراه باشید.

ژ 1-14

یکی از نکات مهمی که در موفقیت یک فروشگاه بسیار تاثیر گذار است، دکوراسیون جذاب آن می باشد. با جذاب بودن و کاربردی بودن دکوراسیون فروشگاه به طبع اجناس چیدمان بهتری در فروشگاه دارند که موجب بیشتر به چشم آمدن محصولات می شود. یک سری اصول در طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه باید رعایت شود تا محصولات مورد توجه مشتریان قرار بگیرند و به فروش بیشتر فروشگاه کمک کند. در این مقاله می خواهیم به بررسی نکات و اصول طراحی دکور فروشگاه بپردازیم.

ژ 1-13

چیدمان اتاق خواب تاثیر زیادی در روحیه افراد خواهد داشت دلیل آن هم این است که افراد برای دفع خستگی و استراحت به اتاق خواب می روند. اگر اتاق خواب طراحی دلنشین و آرامش بخشی داشته باشد می تواند حس خوبی در فرد ایجاد کند. تعیین مکان المان های مختلف اتاق خواب مانند، تخت خواب، میز و کمد از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از مواردی که می تواند به جذابیت اتاق خواب کمک کند وجود آینه در اتاق خواب است.

ژ 1-12

یکی از راه های سریع در تغییر دکور منزل که نظر طراحان دکوراسیون داخلی را جذب کرده است دیوارپوش ها یا دیوارکوب ها می باشد. تیم دکوراسیون میر عظیمی در شیراز با سالها سابقه درخشان آماده ارائه خدمات انواع دیوار کوب در شیراز می باشد. رنگ یا کاغذ دیواریاز رایج ترین نمونه های تزئین دیوارها است، ولی امروزه برای طول عمر بیشتر و همچنین ظاهری متفاوتتر، انواع دیوارپوش را برای پوشش دیوارها انتخاب میکنند. انواع مدل های دیوار کوب در شیراز با تیم میرعظیمی.

ژ 1-11

ترکیب صحیح و زیبای رنگ ها تاثیر زیادی در دکوراسیون منزل و زیبایی آن خواهد داشت. هر رنگ تاثیرات روانی بخصوصی را روی روحیه افراد می گذارد. در طراحی دکوراسیون منزل، انتخاب رنگ برای دیوارها، سقف و قسمت های مختلف خانه از لحاظ روانی بسیار مهم است. زیبایی و تاثیر روانی رنگ ها از فاکتورهای مهم در انتخاب رنگ برای وسایل منزل و بخش ها مختلف آن است و هر رنگ فضای خاصی را به منزل شما می دهد. در این مقاله برخی از رنگ ها را برای دکوراسیون منزل بررسی می کنیم.

ژ 1-10

طراحی دکوراسیون داخلی امروزه با پیشرفت علم طراحی و خلاقیت طراحان بسیار گسترده شده است، سبک های مختلف طراحی دکوراسیون داخلی باعث امکان طراحی هر طرحی که مد نظر شما است را با هارمونی تمامی اجزای دکوراسیون قابل اجرا باشد. سبک طراحی داخلی مدرن و طراحی داخلی مینیمال امروزه دو مورد از پرطرفدار ترین سبک های طراحی دکوراسیون داخلی در کشور ما می باشد. این سبک ها طی سالها تکامل پیدا کرده اند و امروزه بسیار پر طرفدار هستند.

ژ 1-7

نورپردازی نما به نوعی معرف نوع و کیفیت ساختمان است. معماری در شب به اندازه معماری در روز پر اهمیت است. وظیفه افزایش زیبایی و معرفی کاربری های مختلف در شب بر عهده نورهای مصنوعی است که آن را نورپردازی نما می نامیم. نما به عنوان عامل ارتباط دهنده و جذب کننده افراد بسیار اهمیت دارد. نورپردازی ساختمان باعث افزایش چشمگیر زیبایی و عظمت ساختمان ها می شود زیرا نمای ساختمان در شب به دلیل نبود نور کافی به چشم نمی آید.

ژ 1-6

نمای سرامیکی جز جدیدترین نماهای ساختمان است.از آنجا که نمای ساختمان به عنوان اولین المانی است که بیننده آن را مشاهده می کند انتخاب طرح و متریال مناسب در آن از اهمیت بالایی یرخوردار است.استفاده از سیمان سفید،سیمان سیاه و سنگ از دیریاز رواج داشته اما با ظهور سرامیک ، تحولی عظیم در صنعت سازه و ساختمان ایجاد شد. در واقع تولید سرامیک نشان دهنده پیشرفت مهندسی متالورژی در عمران است. سرامیک از تنوع بسیار زیادی در طرح و رنگ برخوردار می باشد.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.