نصب چمن مصنوعی در شیراز

فروش چمن مصنوعی در شیراز

یکی از خدماتی که شرکت دکوراسیون میر عظیمی در زمینه زیبا سازی دکوراسیون داخلی انجام می دهد، اجرا و نصب چمن مصنوعی در شیراز است. از چمن مصنوعی می توان برای پوشش کف جا های مختلف استفاده کرد، مزایای چمن مصنوعی نسبت به چمن طبیعی باعث شده که امروزه بیشتر از قبل مورد استقبال مردم قرار بگیرد. عدم نیاز به آبیاری، تمیز بودن، شستشوی راحت و رنگ جذاب تر همگی از ویژگی هایی هستند که مردم چمن مصنوعی را ترجیح می دهند.
چمن مصنوعی در واقع نوعی کفپوش محسوب می شود که در مقایسه با «چمن طبیعی» از دوام و استقامت بالاتر و بیشتری برخوردار است و دارای ظاهر و ماهیت خشن تری می باشد. علت نامگذاری چمن مصنوعی، شباهت رنگ آنها با چمن طبیعی می باشد. از مزیت های چمن مصنوعی متراکم تر و مقاوم تر بودن آن نسبت به چمن طبیعی می باشد. علاوه بر آن مشکل رشد تخم چمن در زمین‌های غیر حاصل خیز نیز برطرف شده است.

گفتنی است در کشورهای اروپایی و کشورهای اسکاندیناوی که سرما مانع از رشد چمن می شود و همچنین در کشورهای گرمسیر و استوایی که گرمای بیش از حد موجب از بین رفتن چمن های معمولی می گردد، به کار بردن کفپوش مصنوعی می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد. عمدتاً از این نوع کفپوش‌ ها در استادیوم‌ های ورزشی و زمین های بازی استفاده می شود. خوب است بدانید ایالات متحده آمریکا اولین کشوری بود که برای زمین های ورزشی خود از کفپوش و چمن های مصنوعی استفاده نمود، البته در این امر موفقیت چشمگیری کسب نکرد. اما امروزه و با توجه به حس نیاز، در باشگاه های ورزشی بسیار بزرگی از چمن های مصنوعی بهره گرفته شده و بازار این محصول به سرعت در حال رشد و پیشرفت می باشد. فروش چمن مصنوعی نیز امروزه به دلیل برتری هایی که نسبت به چمن طبیعی دارد بسیار بیشتر است.


فروش چمن مصنوعی در شیراز | دکوراسیون میرعظیمی
چمن مصنوعی در شیراز | دکوراسیون میرعظیمی

چمن مصنوعی از چه موادی تولید میشود؟

به منظور تولید و ساخت، از پلیمرهایی هچون پلی اتیلن، پلی پروپیلن و یا ترکیبی از هر دو بهره گرفته می شود. استفاده از پلیمرهای مناسب و خوب در تولید چمن مصنوعی بسیار مهم است. از آنجایی که در‏هنگام تولید پلیمرهای تجاری، موادی ایجاد می گردند که باعث تخریب پلیمرها می شوند، ‏بنابراین از مواد پایدار کننده ای همچون آنتی اکسیدان ها و پایدار کننده نوری و حرارتی در فرمول بندی ساخت پلیمرها ‏استفاده می شود.


نصب چمن مصنوعی در شیراز | دکوراسیون میرعظیمی

کاربرد چمن های مصنوعی

کاربرد عمده و اصلی در دو حوزه «زمین ‏های ورزشی» و «تزئینی» می باشد که عبارتند از: در حیاط مهد کودک ها، در زمین بازی بچه ها، در تراس خانه، در حیاط خانه، در اطراف استخر ها، دربین سنگ های حیاط، در زمین های فوتبال، در زمین های تنیس، در زمین های فوتسال، در فضا های شهری، در پارک ها، جهت برج های مسکونی و تجاری، در انواع زمین های بازی (مثل زمین تنیس، هاکی، فوتبال، گلف، مینی گلف و باشگاه های پینت بال)، چمن مصنوعی جهت فضای کارخانجات، در میادین دو ومیدانی و زمینهای چند منظوره، در بالکن ها و پشت بام ها. به تازگی با ورود انواع کفپوش ها شرکت دکوراسیون میر عظیمی خدمات نصب انواع کفپوش لمینت و پارکت در شیراز را انجام می دهد، در این بین نصب چمن مصنوعی برای مکان هایی که برای استراحت و گذران وقت تعبیه می شوند می تواند بسیار جذاب باشد.


دلیل استفاده از چمن مصنوعی چیست؟

قابلیت استفاده دائمی و همیشگی، اصلی ترین امتیاز استفاده از آن در مقایسه با چمن طبیعی می باشد. شایان ذکر است قابلیت بازی یک زمین ورزشی دارای چمن طبیعی فقط ۳۵۰ ساعت در سال می باشد، زیرا، چمن طبیعی برای حفظ کیفیت خود نیاز به نگهداری و تنفس کامل پس از یک بازی دارد؛ یعنی چمن طبیعی به ازای هر دو ساعت بازی به ۲۴ ساعت تنفس نیاز دارد ولی یک زمین چمن مصنوعی تا ۴۰۰۰ ساعت در سال قابلیت استفاده دارد.
همچنین زمین های چمن طبیعی در زمان آبیاری و حتی مدتی پس از آن و نیز در هنگام بارندگی های شدید قابلیت بازی ندارند که این مساله در مورد زمین های چمن مصنوعی صدق نمی کند. یکنواختی سطح زمین دارای چمن مصنوعی از نظر ظاهری و فیزیکی باعث شده است تا خطاهای حین بازی ناشی از عیوب زمین به صفر رسیده و کنترل هر چه بهتری بر روی توپ داشته باشند. چمن‌های مصنوعی در مکان‌های تفریحی، در هنگام بارش باران گل آلود نمی گردند.
در هر فصل چمن طبیعی باید حداقل یک بار با چمن‌های جدید جایگزین گردند که این کار نیازمند صرف هزینه و وقت می ‌باشد. اما در چمن‌های مصنوعی یکبار نصب کافی است و سال‌ها بعد از نصب، قابل استفاده هستند.

فروش چمن مصنوعی در شیراز | دکوراسیون میرعظیمی
ژ 1-21

انتخاب پرده سالن پذیرایی منزل در شیراز می تواند یک کار سخت باشد چراکه انتخاب پرده مناسبی که هارمونی لازم را با دیگر المان های دکوراسیون داخلی منزل ایجاد کند کار ساده ای نیست. پرده های پذیرایی منزل در انواع مختلف حریر، رومن، کتان و ساتن تولید و اجرا می شوند که هر یک را بایستی با توجه به سبک طراحی دکوراسیون داخلی منزل استفاده کرد. در این مقاله با دکوراسیون میرعظیمی همراه باشید تا به بررسی نحوه انتخاب پرده منزل بپردازیم.

ژ 1-15

شاید برخی افراد در وهله اول به دکوراسیون دفتر کار خود اهمیت ندهند، اما دکوراسیون دفتر کار یکی از بخش های مهم دفتر کار به شمار می آید، دلیل آن این است که دکوراسیون محیط دفتر کار موجب انرژی بالای کارمندان مجموعه می شوند و در نتیجه راندمان کاری بالا میرود. در طراحی دکوراسیون دفتر کار می توانید با رعایت نکاتی که ما در این مقاله برای شما شرح می دهیم محیطی پر انرژی و زنده بسازید که تمامی افراد تیم انرژی بالای خود را در طول روز حفظ نمایند. با ما همراه باشید.

ژ 1-14

یکی از نکات مهمی که در موفقیت یک فروشگاه بسیار تاثیر گذار است، دکوراسیون جذاب آن می باشد. با جذاب بودن و کاربردی بودن دکوراسیون فروشگاه به طبع اجناس چیدمان بهتری در فروشگاه دارند که موجب بیشتر به چشم آمدن محصولات می شود. یک سری اصول در طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه باید رعایت شود تا محصولات مورد توجه مشتریان قرار بگیرند و به فروش بیشتر فروشگاه کمک کند. در این مقاله می خواهیم به بررسی نکات و اصول طراحی دکور فروشگاه بپردازیم.

ژ 1-13

چیدمان اتاق خواب تاثیر زیادی در روحیه افراد خواهد داشت دلیل آن هم این است که افراد برای دفع خستگی و استراحت به اتاق خواب می روند. اگر اتاق خواب طراحی دلنشین و آرامش بخشی داشته باشد می تواند حس خوبی در فرد ایجاد کند. تعیین مکان المان های مختلف اتاق خواب مانند، تخت خواب، میز و کمد از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از مواردی که می تواند به جذابیت اتاق خواب کمک کند وجود آینه در اتاق خواب است.

ژ 1-12

یکی از راه های سریع در تغییر دکور منزل که نظر طراحان دکوراسیون داخلی را جذب کرده است دیوارپوش ها یا دیوارکوب ها می باشد. تیم دکوراسیون میر عظیمی در شیراز با سالها سابقه درخشان آماده ارائه خدمات انواع دیوار کوب در شیراز می باشد. رنگ یا کاغذ دیواریاز رایج ترین نمونه های تزئین دیوارها است، ولی امروزه برای طول عمر بیشتر و همچنین ظاهری متفاوتتر، انواع دیوارپوش را برای پوشش دیوارها انتخاب میکنند. انواع مدل های دیوار کوب در شیراز با تیم میرعظیمی.

ژ 1-11

ترکیب صحیح و زیبای رنگ ها تاثیر زیادی در دکوراسیون منزل و زیبایی آن خواهد داشت. هر رنگ تاثیرات روانی بخصوصی را روی روحیه افراد می گذارد. در طراحی دکوراسیون منزل، انتخاب رنگ برای دیوارها، سقف و قسمت های مختلف خانه از لحاظ روانی بسیار مهم است. زیبایی و تاثیر روانی رنگ ها از فاکتورهای مهم در انتخاب رنگ برای وسایل منزل و بخش ها مختلف آن است و هر رنگ فضای خاصی را به منزل شما می دهد. در این مقاله برخی از رنگ ها را برای دکوراسیون منزل بررسی می کنیم.

ژ 1-10

طراحی دکوراسیون داخلی امروزه با پیشرفت علم طراحی و خلاقیت طراحان بسیار گسترده شده است، سبک های مختلف طراحی دکوراسیون داخلی باعث امکان طراحی هر طرحی که مد نظر شما است را با هارمونی تمامی اجزای دکوراسیون قابل اجرا باشد. سبک طراحی داخلی مدرن و طراحی داخلی مینیمال امروزه دو مورد از پرطرفدار ترین سبک های طراحی دکوراسیون داخلی در کشور ما می باشد. این سبک ها طی سالها تکامل پیدا کرده اند و امروزه بسیار پر طرفدار هستند.

ژ 1-7

نورپردازی نما به نوعی معرف نوع و کیفیت ساختمان است. معماری در شب به اندازه معماری در روز پر اهمیت است. وظیفه افزایش زیبایی و معرفی کاربری های مختلف در شب بر عهده نورهای مصنوعی است که آن را نورپردازی نما می نامیم. نما به عنوان عامل ارتباط دهنده و جذب کننده افراد بسیار اهمیت دارد. نورپردازی ساختمان باعث افزایش چشمگیر زیبایی و عظمت ساختمان ها می شود زیرا نمای ساختمان در شب به دلیل نبود نور کافی به چشم نمی آید.

ژ 1-6

نمای سرامیکی جز جدیدترین نماهای ساختمان است.از آنجا که نمای ساختمان به عنوان اولین المانی است که بیننده آن را مشاهده می کند انتخاب طرح و متریال مناسب در آن از اهمیت بالایی یرخوردار است.استفاده از سیمان سفید،سیمان سیاه و سنگ از دیریاز رواج داشته اما با ظهور سرامیک ، تحولی عظیم در صنعت سازه و ساختمان ایجاد شد. در واقع تولید سرامیک نشان دهنده پیشرفت مهندسی متالورژی در عمران است. سرامیک از تنوع بسیار زیادی در طرح و رنگ برخوردار می باشد.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.