طراحی و نصب کابینت در شیراز

طراحی و نصب کابینت در شیراز

کابینت آشپزخانه قلب هر خانه ای است. پس لازم است که حتما به هنگام طراحی و ساخت آن، توجه بسیار زیادی شود. کابینت ها نقش خیلی مهمی در زیباسازی دارند. در محیط یک آشپزخانه، بیشترین فضا به کابینت‌ها اختصاص دارد بنابراین اولین قدم برای داشتن یک دکوراسیون به روز و کار آمد، انتخاب کابینت مناسب با فضا می باشد.
یکی از خدمات ارائه شده توسط تیم دکوراسیون میر عظیمی، طراحی، ساخت و نصب انواع کابینت های آشپزخانه با بهترین کیفیت و پایین‌ترین قیمت کابینت در شیراز است که با توجه به نیازها و علایق شما، بهترین را به شما ارائه می‌دهد. متخصصان تیم دکوراسیون میر عظیمی پس از بازدید از منزل شما و گرفتن نیازمندی‌هایتان، طرح اولیه کابینت را طراحی کرده و در صورت تایید شروع به اجرای آن می‌کند.
ساخت یک آشپزخانه شیک به همراه طراحی مدرن و امروزی آن شروع یک زندگی ایده‌آل را رقم میزند. آشپزخانه قلب هر خانه و قلب هر آشپزخانه، کابینت های آن است. برای ایجاد آرامش در هر محیطی نیاز به طراحی استاندارد و چیدمان اصولی دکوراسیون داخلی آن محیط است.
برای مشاهده قیمت ها در اصفهان به سایت نارون ام دی اف مراجعه نمائید.
فضای حساسی مانند آشپزخانه باید بهترین نحوه چیدمان مخصوصا در مورد طراحی و ساخت کابینت ها را داشته باشد، به‌طوری‌که بهترین کاربری را ایجاد کند. کابینت آشپزخانه شامل جعبه‌ها و قفسه‌هایی است که برای ذخیره سازی مواد غذایی و نگهداری تجهیزات و ابزار آشپزخانه به‌کار می‌رود. هدف از طراحی و ساخت کابینت استفاده بهینه از فضای آشپزخانه و در دسترس بودن تمامی موارد مورد نیاز برای انجام یک آشپزی لذت بخش است.
مهم ترین معیار بررسی یک آشپزخانه تمام عیار و کارا نوع طراحی کابینت، ساخت و در نهایت اجرای آن است. تیم دکوراسیون میرعظیمی متخصص در زمینه ساخت و طراحی کابیت تمامی این موارد را درنظر میگیرد تا بهترین طراحی و ساخت کابینت در شیراز را به شما ارائه کند.


با درنظر گرفتن این موضوع که آشپزخانه قلب یک خانه است و زمان زیادی از تایم افراد خانه در آن به سر میرود دو نکته مهم و اساسی برای طراحی کابینت های آشپزخانه وجود دارد و درصورتی که شما از این دو نکته مهم غافل شوید هر میزان هم که کابینت ها از مواد اولیه عالی ساخته شده باشند و مطابق با سلیقه شما باشند بازهم کارآمد نیستند این دو اصل مهم یکی رنگ کابینت است و دیگری نحوه ساخت کابینت که نورپردازی ساختمان را نگیرد در ادامه به توضیح این دو اصل میپردازیم.


رنگ کابینت

از آنجایی که، رنگها تأثیرات زیادی بر افکار، ذهنیت و نحوه زندگی افراد دارند؛ بنابراین باید طوری انتخاب شوندکه به فضای زندگی جلوه خاصی داده و آن را به محیطی زیبا، آرام و پر نشاط تبدیل کند و با روحیات کسانی که می خواهند زمان زیادی را در محیط سپری کنند، همخوانی داشته و باعث شادی و امیدواری افراد شوند که در هنگام طراحی کابینت، باید به این نکته توجه نمود. طراحان دکوراسیون میر عظیمی باتوجه به سلیقه و وسایل آشپزخانه شما بهترین رنگ را برای اجرای کابینت در شیراز به شما پیشنهاد میکنند.


اجرای کابینت در شیراز | دکوراسیون میرعظیمی
نصب کابینت در شیراز | دکوراسیون میرعظیمی

نور کابینت

روشنایی مطلوب و مناسب، شرط لازم برای کار راحت در محیط آشپزخانه است .اگر در آشپزخانه، از منبع نور طبیعی استفاده می شود، هنگام طراحی کابینت و چیدمان وسایل باید به این نکته توجه داشت که جلوی نور طبیعی را .در صورت نبود نور طبیعی، می توان از نورپردازی مصنوعی مناسب استفاده کرد.یک منبع نور کلی به همراه منابع نوری کوچکتر (نور موضعی) در مکانهای مهم کاری در آشپزخانه، بسیار ضروری است.به هر حال نوع، تعداد و محل مناسب نصب چراغ درآشپزخانه، می تواند فضای متفاوت و زیبایی را ایجاد کند. طراحان داخلی تیم میرعظیمی تمامی این موارد را درنظر میگیرند تا کابینت های طراحی شده مطابق اصول باشد.


استاندارد طراحی و ساخت کابینت

روند طراحی و ساخت کابینت در شیراز زمانی که شما با تیم دکوراسیون میر عظیمی همراه می شوید به دو قسمت تقسیم می‌گردد. مرحله اول تهیه بهترین مواد اولیه برای ساخت قسمت‌های مختلف یک کابینت بر اساس جنس آن (چوب، فلز...) و مرحله دوم شامل استاندارد طراحی کابینت بر اساس مقیاس‌های استاندارد و محلی که قرار است کابینت در آنجا نصب گردد. اگر قصد این را دارید که سیستم کابینت منزل در هر شرایطی کیفیت خود را حفظ نماید باید هنگام انتخاب کابینت آشپزخانه خود به جنس کابینت ها دقت کافی داشته باشید تیم میر عظیمی این اطمینان را به شما می دهد از بهترین متریال و مواد اولیه در طراحی و ساخت کابیت آشپزخانه در شیراز استفاده میکند.
هنگامی که خیال شما از مرحله ساخت کابینت آسوده گردید باید استانداردهای طراحی کابینت را مدنظر قرار دهید در این رابطه هم تیم میرعظیمی تمامی اصول و استانداردها را رعایت میکند تا بهترین را به شما ارائه دهد. برای این منظور باید عوامل زیر را بررسی کرد:

ارتفاع استاندارد کابینت آشپزخانه
متراژ آشپزخانه و دیوارهای آن
نسبت اندازه شیرآب و سینک ظرفشویی
اندازه استاندارد وسایل مختلف آشپزخانه (یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و ...)

قیمت طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه در شیراز | دکوراسیون میرعظیمی

عوامل موثر بر قیمت طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه در شیراز:

یکی از رایج ترین خدماتی که به منظور ایجاد تغییرات اساسی در آشپزخانه ها ارائه می شود طراحی و ساخت کابینت است که این موضوع به عوامل متعددی بستگی دارد که ما در ادامه برخی از عوال تاثیر گذار بر قیمت کابینت را برای شما اورده ایم:
جنس کابینت
نوع طرح
متراژ کابینت
قیمت یراق آلات کابینت و اکسسوری‌ها
هزینه حمل و نقل
هزینه نصب و پیاده سازی

با در نظر گرفتن این موضوع که ممکن است برای ساخت و طراحی کابینت در شیراز به شما قیمت های متفاوتی ارائه دهند تیم دکوراسیون میرعظیمی تمامی قیمت ها را در فاکتور شما درج میکند تا شما پس از بررسی های لازم و با اطمینان خاطر پروژه ساخت و طراحی را به تیم دکوراسیون میرعظیمی بسپارید. تمام تلاش تیم دکوراسیون میر عظیمی طراحی و ساخت کابینت ارزان در شیراز با بالاترین کیفیت می باشد.

ژ 1-21

انتخاب پرده سالن پذیرایی منزل در شیراز می تواند یک کار سخت باشد چراکه انتخاب پرده مناسبی که هارمونی لازم را با دیگر المان های دکوراسیون داخلی منزل ایجاد کند کار ساده ای نیست. پرده های پذیرایی منزل در انواع مختلف حریر، رومن، کتان و ساتن تولید و اجرا می شوند که هر یک را بایستی با توجه به سبک طراحی دکوراسیون داخلی منزل استفاده کرد. در این مقاله با دکوراسیون میرعظیمی همراه باشید تا به بررسی نحوه انتخاب پرده منزل بپردازیم.

ژ 1-15

شاید برخی افراد در وهله اول به دکوراسیون دفتر کار خود اهمیت ندهند، اما دکوراسیون دفتر کار یکی از بخش های مهم دفتر کار به شمار می آید، دلیل آن این است که دکوراسیون محیط دفتر کار موجب انرژی بالای کارمندان مجموعه می شوند و در نتیجه راندمان کاری بالا میرود. در طراحی دکوراسیون دفتر کار می توانید با رعایت نکاتی که ما در این مقاله برای شما شرح می دهیم محیطی پر انرژی و زنده بسازید که تمامی افراد تیم انرژی بالای خود را در طول روز حفظ نمایند. با ما همراه باشید.

ژ 1-14

یکی از نکات مهمی که در موفقیت یک فروشگاه بسیار تاثیر گذار است، دکوراسیون جذاب آن می باشد. با جذاب بودن و کاربردی بودن دکوراسیون فروشگاه به طبع اجناس چیدمان بهتری در فروشگاه دارند که موجب بیشتر به چشم آمدن محصولات می شود. یک سری اصول در طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه باید رعایت شود تا محصولات مورد توجه مشتریان قرار بگیرند و به فروش بیشتر فروشگاه کمک کند. در این مقاله می خواهیم به بررسی نکات و اصول طراحی دکور فروشگاه بپردازیم.

ژ 1-13

چیدمان اتاق خواب تاثیر زیادی در روحیه افراد خواهد داشت دلیل آن هم این است که افراد برای دفع خستگی و استراحت به اتاق خواب می روند. اگر اتاق خواب طراحی دلنشین و آرامش بخشی داشته باشد می تواند حس خوبی در فرد ایجاد کند. تعیین مکان المان های مختلف اتاق خواب مانند، تخت خواب، میز و کمد از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از مواردی که می تواند به جذابیت اتاق خواب کمک کند وجود آینه در اتاق خواب است.

ژ 1-12

یکی از راه های سریع در تغییر دکور منزل که نظر طراحان دکوراسیون داخلی را جذب کرده است دیوارپوش ها یا دیوارکوب ها می باشد. تیم دکوراسیون میر عظیمی در شیراز با سالها سابقه درخشان آماده ارائه خدمات انواع دیوار کوب در شیراز می باشد. رنگ یا کاغذ دیواریاز رایج ترین نمونه های تزئین دیوارها است، ولی امروزه برای طول عمر بیشتر و همچنین ظاهری متفاوتتر، انواع دیوارپوش را برای پوشش دیوارها انتخاب میکنند. انواع مدل های دیوار کوب در شیراز با تیم میرعظیمی.

ژ 1-11

ترکیب صحیح و زیبای رنگ ها تاثیر زیادی در دکوراسیون منزل و زیبایی آن خواهد داشت. هر رنگ تاثیرات روانی بخصوصی را روی روحیه افراد می گذارد. در طراحی دکوراسیون منزل، انتخاب رنگ برای دیوارها، سقف و قسمت های مختلف خانه از لحاظ روانی بسیار مهم است. زیبایی و تاثیر روانی رنگ ها از فاکتورهای مهم در انتخاب رنگ برای وسایل منزل و بخش ها مختلف آن است و هر رنگ فضای خاصی را به منزل شما می دهد. در این مقاله برخی از رنگ ها را برای دکوراسیون منزل بررسی می کنیم.

ژ 1-10

طراحی دکوراسیون داخلی امروزه با پیشرفت علم طراحی و خلاقیت طراحان بسیار گسترده شده است، سبک های مختلف طراحی دکوراسیون داخلی باعث امکان طراحی هر طرحی که مد نظر شما است را با هارمونی تمامی اجزای دکوراسیون قابل اجرا باشد. سبک طراحی داخلی مدرن و طراحی داخلی مینیمال امروزه دو مورد از پرطرفدار ترین سبک های طراحی دکوراسیون داخلی در کشور ما می باشد. این سبک ها طی سالها تکامل پیدا کرده اند و امروزه بسیار پر طرفدار هستند.

ژ 1-7

نورپردازی نما به نوعی معرف نوع و کیفیت ساختمان است. معماری در شب به اندازه معماری در روز پر اهمیت است. وظیفه افزایش زیبایی و معرفی کاربری های مختلف در شب بر عهده نورهای مصنوعی است که آن را نورپردازی نما می نامیم. نما به عنوان عامل ارتباط دهنده و جذب کننده افراد بسیار اهمیت دارد. نورپردازی ساختمان باعث افزایش چشمگیر زیبایی و عظمت ساختمان ها می شود زیرا نمای ساختمان در شب به دلیل نبود نور کافی به چشم نمی آید.

ژ 1-6

نمای سرامیکی جز جدیدترین نماهای ساختمان است.از آنجا که نمای ساختمان به عنوان اولین المانی است که بیننده آن را مشاهده می کند انتخاب طرح و متریال مناسب در آن از اهمیت بالایی یرخوردار است.استفاده از سیمان سفید،سیمان سیاه و سنگ از دیریاز رواج داشته اما با ظهور سرامیک ، تحولی عظیم در صنعت سازه و ساختمان ایجاد شد. در واقع تولید سرامیک نشان دهنده پیشرفت مهندسی متالورژی در عمران است. سرامیک از تنوع بسیار زیادی در طرح و رنگ برخوردار می باشد.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.