اجرا و نصب دامپا و تایل در شیراز

دامپا سقف کاذب شیراز

اجرای دامپا در شیراز

امروزه برای سقف خانه ها در شیراز از متریال های مختلفی استفاده می کنند. یکی از پوشش هایی که امروز برای سطح خارجی سقف استفاده می شود، سقف دامپا است. این سقف ها یک ابزار پوششی برای سقف به حساب می آیند. سقف دامپا علاوه بر زیبایی بخشیدن به ساختمان موجب جلوگیری از ورود باد زیر سقف می شود. تیم دکوراسیون میرعظیمی با استفاده از بهترین ورق های دامپا مجری انواع سقف های دامپا در شیراز همواره در تلاش بوده است تا بالاترین سطح از خدمات را با نازلترین قیمت برای مشتریان و همشهریان عزیز فراهم کند.


انواع دامپا در شیراز

تیم فنی دکوراسیون میرعظیمی اجرا کننده انواع سقف های دامپا در شیراز است. سقف دامپا در انواع مختلفی با توجه به جنس ورق و شکل های ظاهری به دسته های مختلفی تقسیم می شوند. که هر یک متناسب با توجه به طراحی منزل، آب و هوای آن منطقه و بودجه مشتری قابل انتخاب است. برای مشاوره در خصوص انواع سقف دامپا با تماس با دکوراسیون میرعظیمی و ارتباط با کارشناسان مجموعه در خصوص موارد مورد نظر سوالات خود را مطرح کنید و سفارش خدمات مورد نظر را تکمیل نمائید.


دامپا شیراز | دکوراسیون میرعظیمی
قیمت دامپا در شیراز | دکوراسیون میرعظیمی
سقف دامپا شیراز | دکوراسیون میرعظیمی

۱. سقف کاذب دامپا ساده شیراز

ساده ترین نوع سقف دامپا، سقف کاذب دامپا ساده می باشد. این سقف های کاذب با عرض ۱۰ سانتی متر و ۲۰ سانتی متر و طول حداکثر ۶ متر تولید و در بازار عرضه می شود. انتخاب اندازه مناسب این سقف ها با توجه به مکان مورد نظر می توانید از انواع مختلف این سقف ها با ابعاد متناسب استفاده نمایید. سقف کاذب دامپا ساده را معمولا برای مکان هایی که نیاز به عایق کردن آنجا در برابر صدا دارند استفاده می کنند.

۲. دامپا آلومینیومی

اجرای دامپا آلومینیومی دامپا در شیراز توسط تیم دکوراسیون میرعظیمی در انواع مختلف مانند دامپا آلومینیومی سوراخ دار اجرا می شود. ورق های دامپا سوراخ دار از ورق های آلومینیومی پانچی با عرض ۱۰ سانتی متر و ۲۰ سانتی متر قابل تهیه هستند. سوراخ های این سقف های کاذب معمولا در اندازه های ۱ میلی متری و ۲ میلی متری ایجاد شده اند، و در پشت آنها یک ورق سیاه رنگ استفاده می شود که به عایق بودن در برابر صدا کمک زیادی خواهد کرد.
این ورق ها نسبت به سقف کاذب دامپا ساده عایق بسیار بهتری در برابر صدا هستند.
ورق دامپا سوراخ دار به این دلیل که عایق صدای بسیار مناسبی است برای مکان هایی که نیاز به عایق بودن در برابر صدا دارند، مانند; سرویس های بهداشتی کاربرد دارد.


مزایای استفاده از ورق دامپا

ورق های دامپا در شیراز توسط تیم دکوراسیون میرعظیمی توسط در بخش های مختلفی از خانه استفاده می شود، امروزه استفاده از این ورق ها به علت مزایایی که دارند بسیار بیشتر از قبل شده است در ادامه به بیان برخی از ویژگی های اجرای ورق دامپا در شیراز توسط شرکت دکوراسیون میرعظیمی در شیراز می پردازیم:
۱. وزن این ورق ها در عین اینکه مقاومت بالایی دارند و محکم هستند بسیار کم است.
۲. عایق بسیار مناسب و کاملی در برابر نفوذ رطوبت هستند.
۳. به دلیل انعظاف پذیری بالای این ورق ها برای معماری های خاص بسیار کاربرد دارند.
۴. نصب سریع و آسان ورق های دامپا ۵. ورق های دامپا مورد استفاده قابلیت شستشو و رنگ آمیزی دارند.
۶. کمک زیادی به افزایش ایمنی ساختمان می کنند و در برابر زلزله نیز مقاومند.
۷. ورق های دامپایی که تیم دکوراسیون میرعظیمی استفاده می کند به دلیل کیفیت بالایی که دارند طول عمر بالایی دارند.


قیمت دامپا در شیراز

تیم دکوراسیون میرعظیمی با بررسی سازه و ساختمان شما و مقدار بودجه مورد نظرتان، بهترین و با کیفیت ترین ورق دامپا را برای ساختمان شما در نظر می گیرد. قیمت دامپا در شیراز با توجه به نوع دامپا مورد استفاده و مدل نصب دامپا متفاوت است. دکوراسیون میرعظیمی با استفاده از مدلسازی به وسیله نرم افزارهای مدلینگ و ۳ بعدی ساز همچنین تجربه چندین ساله خود سعی بر آن دارد تا هزینه های ریالی را حساب نموده و در ارائه بهترین قیمت پیشتاز باشد. برای بررسی هزینه و استعلام قیمت دامپا با ما تماس بگیرید. 

روف تایل شیراز

روف تایل شیراز | دکوراسیون میرعظیمی

فروشگاه تایل شیراز

امروزه در ساخت ساختمان ها و سازه ها متریال های مختلفی استفاده می شود. تنوع متریال های مختلف موجب شده است که صنعت ساختمان سازی همواره روبه پیشرفت باشد و طراحی و استحکام ساختمان همواره رو به بهبود باشد. یکی از این متریال ها که امروزه بسیار زیاد مورد استفاده قرار میگیرد تایل سقفی است. تایل سقفی را می توان نوعی سقف کاذب دانست. این سقف با توجه به ویژگی هایی که دارد امروزه به مقدار زیادی مورد توجه سازندگان و افرادی قصد بازسازی ساختمان در شیراز قرار بگیرد. شرکت دکوراسیون میرعظیمی مجری انواع روف تایل در شیراز با تجربه بالا و کادری مجرب آماده ارائه خدمات به مشتریان و همشهریان عزیز در شیراز می باشد. امروزه تایل سقفی شیراز در مدل ها و جنس های بسیار متنوعی قابل تهیه است. مشتری می تواند با سلیقه و نیاز خود اقدام به تهیه هر یک از انواع روف تایل ها کند.


انواع روف تایل در شیراز

روف تایل با توجه به جنس مورد استفاده و شکل ظاهری سقف به انواع مختلفی تقسیم می شوند. شرکت دکوراسیون میرعظیمی مجری انواع روف تایل در شیراز است. انواع روف تایل عبارتند از: روف تایل ساده، تایل گچی، تایل pvc، تایل آکوستیک، تایل upvc و... برای اجرای تمامی موارد نام برده دکوراسیون میرعظیمی مناسب ترین مرکز می باشد. این مجموعه با سابقه ترین تیم ارائه خدمات ساختمانی برای اجرای تایل می باشد. تیم ما همواره رضایت مشتری و کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده است تا بتواند نظر مشتریان و همشهریان عزیز را در شیراز جلب نماید. 


۱. تایل گچی

از انواع روف تایل ها در شیراز می توان به تایل گچی اشاره کرد. متریال مورد استفاده برای ساخت این نوع تایل ها گچ می باشد و در انواع طرح ها قابل تهیه هستند. دلیل افزودن گچ به تایل افزایش مقاوت این محصول می باشد. این محصول به دو دسته کلی سازه پنهان که قابلیت نصب بر وی سازه را دارد و ثابت است و سازه نمایان که قابلیت نصب از بالا دارند تقسیم می شود. از مزایای این تایل می توان به طول عمر زیاد، کیفیت بالا، قیمت مناسب، قابل تعمیر و ... اشاره نمود. تایل گچی در شیراز در مدل های حصیری، تایل های ساده، تایل سوراخ منظم، تایل سوراخ نا منظم، روف تایل ۵ مربعی و ... قابل تهیه هستند. استفاده از تایل های گچی برای سقف موجب زیبایی فضای ساختمان می شود.


۲. تایل پی وی سی

تایل ها به طور کلی به دو دسته ساده و طرحدار تقسیم می شوند. یکی از انواعی که در شیراز بسیار زیاد استفاده می شود تایل پی وی سی ساده است. تیم دکوراسیون میرعظیمی تایل پی وی سی را در دو نوع رنگ شده و طرحدار برای مشتریان عزیز در شیراز اجرا می کند. سقف کاذب پی وی سی PVC که خلاصه شده پلی وینیل کلراید است به دلیل طرحی و جنسی خاصی که دارد، عایق بسیار مناسبی در برابر صدا و حرارت است. تایل پی وی سی شیراز در مدل های مختلفی مانند مدل بامبو، مدل ستاره، مدل دیجیتال و مدل لوزی شکل قابل تهیه و اجرا است.


قیمت تایل شیراز | دکوراسیون میرعظیمی

قیمت روف تایل در شیراز

قیمت روف تایل در شیراز تحت تاثیر فاکتور های متنوعی است. قیمت روف تایل با توجه به نوع و متراژ مورد استفاده متغیر است. در مجموعه تمرکز اصلی تیم بر روی حفظ کیفیت و رضایت مشتریان است.
ما همواره در تلاش بوده ایم تا قیمت روف تایل شیراز در سطح مناسبی نگه داریم تا علاوه بر اقتصادی بودن کیفیت کار انجام شده بالا باشد.
تیم دکوراسیون میرعظیمی در شیراز با بررسی ساختمان و بودجه شما می تواند به شما در انتخاب روف تایل مناسب کمک زیادی بکند. برای اطلاع از قیمت روف تایل در شیراز و مشاوره رایگان برای خرید روف تایل در شیراز با ما تماس بگیرید.
ژ 1-21

انتخاب پرده سالن پذیرایی منزل در شیراز می تواند یک کار سخت باشد چراکه انتخاب پرده مناسبی که هارمونی لازم را با دیگر المان های دکوراسیون داخلی منزل ایجاد کند کار ساده ای نیست. پرده های پذیرایی منزل در انواع مختلف حریر، رومن، کتان و ساتن تولید و اجرا می شوند که هر یک را بایستی با توجه به سبک طراحی دکوراسیون داخلی منزل استفاده کرد. در این مقاله با دکوراسیون میرعظیمی همراه باشید تا به بررسی نحوه انتخاب پرده منزل بپردازیم.

ژ 1-15

شاید برخی افراد در وهله اول به دکوراسیون دفتر کار خود اهمیت ندهند، اما دکوراسیون دفتر کار یکی از بخش های مهم دفتر کار به شمار می آید، دلیل آن این است که دکوراسیون محیط دفتر کار موجب انرژی بالای کارمندان مجموعه می شوند و در نتیجه راندمان کاری بالا میرود. در طراحی دکوراسیون دفتر کار می توانید با رعایت نکاتی که ما در این مقاله برای شما شرح می دهیم محیطی پر انرژی و زنده بسازید که تمامی افراد تیم انرژی بالای خود را در طول روز حفظ نمایند. با ما همراه باشید.

ژ 1-14

یکی از نکات مهمی که در موفقیت یک فروشگاه بسیار تاثیر گذار است، دکوراسیون جذاب آن می باشد. با جذاب بودن و کاربردی بودن دکوراسیون فروشگاه به طبع اجناس چیدمان بهتری در فروشگاه دارند که موجب بیشتر به چشم آمدن محصولات می شود. یک سری اصول در طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه باید رعایت شود تا محصولات مورد توجه مشتریان قرار بگیرند و به فروش بیشتر فروشگاه کمک کند. در این مقاله می خواهیم به بررسی نکات و اصول طراحی دکور فروشگاه بپردازیم.

ژ 1-13

چیدمان اتاق خواب تاثیر زیادی در روحیه افراد خواهد داشت دلیل آن هم این است که افراد برای دفع خستگی و استراحت به اتاق خواب می روند. اگر اتاق خواب طراحی دلنشین و آرامش بخشی داشته باشد می تواند حس خوبی در فرد ایجاد کند. تعیین مکان المان های مختلف اتاق خواب مانند، تخت خواب، میز و کمد از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از مواردی که می تواند به جذابیت اتاق خواب کمک کند وجود آینه در اتاق خواب است.

ژ 1-12

یکی از راه های سریع در تغییر دکور منزل که نظر طراحان دکوراسیون داخلی را جذب کرده است دیوارپوش ها یا دیوارکوب ها می باشد. تیم دکوراسیون میر عظیمی در شیراز با سالها سابقه درخشان آماده ارائه خدمات انواع دیوار کوب در شیراز می باشد. رنگ یا کاغذ دیواریاز رایج ترین نمونه های تزئین دیوارها است، ولی امروزه برای طول عمر بیشتر و همچنین ظاهری متفاوتتر، انواع دیوارپوش را برای پوشش دیوارها انتخاب میکنند. انواع مدل های دیوار کوب در شیراز با تیم میرعظیمی.

ژ 1-11

ترکیب صحیح و زیبای رنگ ها تاثیر زیادی در دکوراسیون منزل و زیبایی آن خواهد داشت. هر رنگ تاثیرات روانی بخصوصی را روی روحیه افراد می گذارد. در طراحی دکوراسیون منزل، انتخاب رنگ برای دیوارها، سقف و قسمت های مختلف خانه از لحاظ روانی بسیار مهم است. زیبایی و تاثیر روانی رنگ ها از فاکتورهای مهم در انتخاب رنگ برای وسایل منزل و بخش ها مختلف آن است و هر رنگ فضای خاصی را به منزل شما می دهد. در این مقاله برخی از رنگ ها را برای دکوراسیون منزل بررسی می کنیم.

ژ 1-10

طراحی دکوراسیون داخلی امروزه با پیشرفت علم طراحی و خلاقیت طراحان بسیار گسترده شده است، سبک های مختلف طراحی دکوراسیون داخلی باعث امکان طراحی هر طرحی که مد نظر شما است را با هارمونی تمامی اجزای دکوراسیون قابل اجرا باشد. سبک طراحی داخلی مدرن و طراحی داخلی مینیمال امروزه دو مورد از پرطرفدار ترین سبک های طراحی دکوراسیون داخلی در کشور ما می باشد. این سبک ها طی سالها تکامل پیدا کرده اند و امروزه بسیار پر طرفدار هستند.

ژ 1-7

نورپردازی نما به نوعی معرف نوع و کیفیت ساختمان است. معماری در شب به اندازه معماری در روز پر اهمیت است. وظیفه افزایش زیبایی و معرفی کاربری های مختلف در شب بر عهده نورهای مصنوعی است که آن را نورپردازی نما می نامیم. نما به عنوان عامل ارتباط دهنده و جذب کننده افراد بسیار اهمیت دارد. نورپردازی ساختمان باعث افزایش چشمگیر زیبایی و عظمت ساختمان ها می شود زیرا نمای ساختمان در شب به دلیل نبود نور کافی به چشم نمی آید.

ژ 1-6

نمای سرامیکی جز جدیدترین نماهای ساختمان است.از آنجا که نمای ساختمان به عنوان اولین المانی است که بیننده آن را مشاهده می کند انتخاب طرح و متریال مناسب در آن از اهمیت بالایی یرخوردار است.استفاده از سیمان سفید،سیمان سیاه و سنگ از دیریاز رواج داشته اما با ظهور سرامیک ، تحولی عظیم در صنعت سازه و ساختمان ایجاد شد. در واقع تولید سرامیک نشان دهنده پیشرفت مهندسی متالورژی در عمران است. سرامیک از تنوع بسیار زیادی در طرح و رنگ برخوردار می باشد.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.