طراحی دکوراسیون دفتر کار در شیراز

طراحی دکوراسیون دفتر کار | دکوراسیون میر عظیمی

دکوراسیون دفتر کار

یکی از مهمترین بخش های هر دفتر کار دکوراسیون آن می باشد. دکوراسیون دفتر کار از اهمیت بالایی برخوردار است چراکه تاثیر مستقیمی در روحیه افراد شرکت دارد. دکوراسیون زیبا و پر انرژی دفتر کار می تواند روحیه و انرژی کارمندان حاضر در دفتر کار را در طول روز حفظ نماید و موجب افزاش چشمگیر راندمان کاری گردد.
برای طراحی مناسب دفتر کار یک سری نکات را باید مد نظر قرار دهید تا بتوانید محیط زیبا و کارآمدی برای دفتر کار خود ایجاد نمایید. در این مقاله با تیم شرکت دکوراسیون عظیمی همراه باشید تا به بررسی این نکات بپردازیم. اگر خودتان وقت زمان گذاشتن برای طراحی دکوراسیون دفتر کار در شیراز را ندارید می توانید، طراحی دکوراسیون دفتر کار خود را به تیم طراحی دکوراسیون میرعظیمی بسپارید تیم ما متشکل از افراد متخصص و با تجربه در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی می باشند و می توانند با طراحی دوباره دکوراسیون دفتر کار در شیراز روحی تازه به دفتر کار شما ببخشد.
طراحی دفتر کار با طراحی منزل و فروشگاه متفاوت بوده و دانستن نکاتی جهت بهتر شدن محیط مهم است همچنین باید به کوچک و بزرگ بودن فضا نیز دقت کنیم بسیاری از شغلها نیاز به فروشگاه ندارند.
شغلهایی مانند وکالت دفترهای طراحی و غیره که با داشتن دفتر کار بیشتر هماهنگ هستند البته بایذ در نظر داشته باشیم که ذهنیت مردم نسبت به بعضی از شغلها نیز داشتن دفتر کار هست تا فروشگاه اصول و چیدمان دفتر کار بسیار متفاوت بوده و با یک چیدمان خاص میتوانیم زیبایی محیط کار را بالا ببیریم شایذد زیبایی در محیط دفتر کار شاید خیلی مهم نباشد اما نکاتی هستند که باید حتما رعایت کنیم، مانند راحتی کارمندان در دسترس بودن همه امکانات و نظم و ترتیب چیدمان وسایل همچنین چیدمان دفتر کار در شیراز باید با دقت بالا و همچنینت نسبت به شغل و افراد با سنین مختلف که با آن ها سر و کار داریم چیده شود هر شغلی افراد خاص خود را میطلبد پس باید در چیدمان هم طبق مشتریان و کار خود و نسبت به کوچک و بزرگ بودن محیط دقت کنیم.


چیدمان دفتر کار در شیراز | دکوراسیون میر عظیمی

نکات طراحی دکوراسیون دفتر کار

در این قسمت به بررسی نکات اساسی چیدمان و دکوراسیون دفتر کار می پردازیم.

میز و صندلی
انتخاب میز و صندلی مدیریت و کارمندان باید در اولویت قرار بگیرد و باید بدانیم که دفتر کار محیط منزل نیست که بتوانیم از دکوریهای مختلف استفاده کنیم پس باید در انتخاب میز و صندلی نسبت به شغل خود دقت کنیم.

رنگ بندی
رنگ دیوار یا کاغذ را باید نسبت به فضای خود انتخاب کنیم و همچنین باید رنگ بندی را نسبت به شغل خود نیز انتخابی کنیم و بتوانیم هارمونی خوبی در دفتر کار خود ایجاد کنیم بطوریکه مورد رضایت کارمندان و مشتریان باشد.

گلهای طبیعی
باید سعی کنیم تا در دفتر کار خود از گلهای طبیعی استفاده کنیم تا حس طبیعت رو به دفتر خود بدهیم و گلهای طبیعی نه تنها به دفتر ما زیبایی میدهند بلکه باعث ایجاد روحیه خوب به کارمندان و مشتریان ما میشوند.


تابلو
در دفتر خود باید از تابلوهایی که مخصوص کار ما هستند استفاده کنیم تابلوهایی که بیشتر معرف کار ما هستند ومشتری با نگاه به انها بیشتر با کار ما اشنا میشود.

نظم و ترتیب
در دفتر کار باید همه وسایل جوری چیده شود که برای دسترسی به انها دچار مشکل نشویم و وقت زیادی را حدر ندهیم باید همه وسایل و لوازمی که استفاده میکنیم با یه چیدمان دقیق در دسترس همه کارمندان باشد.

فایلها و کمدها
در دفتر خود باید از فایلها و کمدهایی استفاده کنیم که نه تنها زیبا باشند بلکه از لحاظ فضای کافی و جای مناسب برای اسناد و مدارک هم مناسب کار ما باشند و البته باید نسبت به شغل ما انتخاب شوند و مجبور نباشیم فضایی را بیهوده هدر دهیم.

دکوراسیون دفتر کار در شیراز | دکوراسیون میر عظیمی

اصول طراحی دکوراسیون داخلی در شیراز | دکوراسیون میر عظیمی

اصول طراحی دکوراسیون دفتر کار

نور پردازی
در دفتر کار خود باید نور مناسب داشته باشیم هم برای مطالعه کارمندان و هم برای زیبا تر شسدن دفتر خود کارمندان برای کارهایی مانند تایپ یا نوشتن نیاز دارن که نور کافی در محیط کار شوند باشد.

رفاه مشتریان و کارمندان
در دفتر کار خود باید جهت رفاه مشتریان و کارمندان نکاتی را رعایت کنیم مانند داشتن اشپز خانه جهت استفاده کارمندان داشتن سرویس بهداشتی هم جهت کارمندان و هم جهت مشتریان و همچنین مشتری باید مکانی مناسب برای نشستن داشته باشد تا احساس ارامش در محیط بکند. امیدواریم نکاتی که بیان کردیم بتواند به شما در چیدمان دفتر کار خود موثر باشد.


بهترین سبک طراحی دکوراسیون دفتر کار

امروزه سلایق افراد تغییر کرده است و دیگر مانند گذشته به دنبال دکوراسیون و طراحی های پر زرق و برق و شلوغ نیستند. امروزه بهترین سبک برای طراحی دکوراسیون دفتر کار در شیراز طراحی مینیمال می باشد. در طراحی مینیمال دکوراسیون دفتر کار بایستی زیبایی و کارآمدی را در عین سادگی ایجاد کرد. در این سبک از نور پرازی ال ای دی استفاده می شود. مبلمان و صندلی های مورد استفاده در طراحی دکوراسیون دفتر کار باید تنوع رنگی پایینی داشته باشند. یکی از نکات استفاده از سبک مینیمال در طراحی دکوراسیون دفتر کار استفاده از رنگ های مختلف برای بخش های مختلف می باشد. این کار موجب ایجاد نظم خاصی در طراحی دکوراسیون داخلی می شود. در طراحی مینیمال از المان های مانند استفاده از پرده های جدید یا کاغذ دیواری استفاده می شود. تیم دکوراسیون میر عظیمی کلیه خدمات طراحی از اجرای کاغذ دیواری در شیراز تا تولید پرده در شیراز را انجام می دهد.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.