انتخاب پرده پذیرایی در شیراز

انتخاب پرده پذیرایی در شیراز | دکوراسیون میر عظیمی

پرده پذیرایی منزل در شیراز

مهمترین قسمت و شاید بشه گفت سخت ترین قسمت طراحی دکوراسیون منزل در شیراز انتخاب پرده پذیرایی میباشد زیار هم برای زیبایی منزل و هم برای نمایش دادن به دیگران برای ما مهم هست و همچنین باید به انتخاب مدل هم توجه کنیم زیرا یک مدل ممکنه برای یک سالن زیبا نباشذ اما برای یک سالن با چیدمان دیگه زیبا باشد و این نکته درباره همه وسایل و اقلام منزل صدق میکند و ما باید در کنار پرده پذیرایی در شیراز به وسایل دیگه هم توجه کنیم مانند مبل فرش لوستر و غیره و این رو در نظر بگیریم که پرده پذیرایی در کنار همه اینها میتواند زیبایی خاصی را به منزل ما بدهد ما در این قسمت به شما کمک میکنیم تا بتوانید بهترین مدل و رنگ را برای پذیرایی خود انتخاب کنید.
شما می توانید برای خرید پرده پذیرایی در شیراز به مجموعه دکوراسیون میرعظیمی در شیراز مراجعه کنید. مجموعه میرعظیمی در شیراز می تواند به شما در انتخاب پرده مناسب دکوراسیون داخلی منزل به شما کمک کند، مجموعه دکوراسیون میرعظیمی در شیراز علاوه بر عرضه و اجرای پرده پذیرایی در شیراز کلیه خدمات طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی منزل در شیراز مانند کاغذ دیواری در شیراز، تعمیرات پرده در شیراز، اجرای کناف در شیراز و ... را انجام می دهد. برای اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با ما تماس حاصل فرمایید.


خرید پرده پذیرایی در شیراز | دکوراسیون میر عظیمی

خرید پرده پذیرایی منزل

برای خرید پرده مناسب منزل در مرحله اول باید فروشگاهی را انتخاب کنید که سابقه زیادی داشته باشد و از همه مهتر از افراد با تجربه و طراحان باسلیقه در فروشگاه خود استفاده میکنند.
متاسفانه فروشگاهایی که هدفشان فقط فروش جنس خود هست و هیچ اهمیتی به منزل ما و حتی سلیقه ما نمیدهند و بعد از نصب پرده مورد پسند ما نیستند و اینجاست که یه طراح یا فروشنده با تجربه میتونه به ما کمک کند زیرا انها بیشتتر از ما تو این کار تجربه دارن و خانه های بسیاری رو دکور زدن و با دیدن منزل ما بهتر میتونند به ما کمک کنند. شرکت دکوراسیون میر عظیمی در شیراز به دلیل بهره بردن از افراد متخصص و با تجربه در زمینه دکوراسیون داخلی می تواند مشاوره خوبی در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی منزل به شما بدهد.
برای انتخاب پرده پذیرایی باید به بزرگ و کوچک بودن منزل دقت کنیم بسیاری از پارچه ها برای خانه هایی که سالن های بزرگ دارن شاید مناسب نباشد مانند پارچه های با گلهای درشت یا همان گل قابی و همچنین مدلهای صدفی و اینجا باید از پارچه های ساده تر استفاد ه کنیم و باز هم باید به چیدمان همه وسایل نیز دقت کنیم.


رنگ پرده پذیرایی

در انتخاب مدل پرده پذیرایی باید از مدلی استفاده کنیم که بتوانیم هارمونی خاصی بین فضا و وسایل ایجاد کنیم بسیاری از مدلها مثل مدل صخره ای و غیره امروزه استفاده نمیشوند در عوض مدلهای یقه شل یا مدل جدید پانچ بیشتر استفاده میشوند زیرا که امروزه برخلاف کنار پیچیده شدن زندگی مردم، افراد معمولا طراحی های مینیمال و ساده را می پسندند. و این مدلها نیز ساده تر هستند.
پرده پذیرایی بیشتر جهت زیبا کردن منزل هست باید در انتخاب رنگ آن نیز دقت کنیم نباید انقدر رنگارنگ باشد که باعث شلوغی فضا شود و جلوه مبلمان و دکوراسیون منزل رو بگیره و باید بین همه وسایل هارمونی و هماهنگی ایجاد کنیم. یکی از مهمترین بخش های انتخاب پرده پذیرایی در شیراز انتخاب رنگ پرده می باشد این انتخاب بایستی با توجه به تمامی المان های دکوراسیون منزل انجام شود تا بتواند زیبایی خود را نمایان کند.

انواع پرده پذیرایی در شیراز | دکوراسیون میر عظیمی

انتخاب رنگ پرده پذیرایی منزل | دکوراسیون میر عظیمی

انواع پرده پذیرایی

برای انتخاب حریر سالن باید به بزرگ یا کوچک بودن فضا توجه کنیم بهتره فضاهای بزرگ رو با پارچه های گل قابی یا بصورت فلت استفاده کنیم و در فضاهای کوچکتر از حریر های ساده تر استفاده کنیم.
یک پرده حریر در کنار پارچه های گل قابی می تواند فضایی زیبا ایجاد کند که هر فردی با قرار گرفتن در آن حس خوب و انرژی مثبت دریافت نماید. برای انتخاب پرده دکوری برای سالن بهتر است که از رنگهایی استفاده کنیم که با رنگهای مبل یا فرش همخوانی داشته باشد، بتواند به ایجاد فضایی پر انرژی و زیبا کمک کند و همچنین باید با توجه به سلیقه افراد در چیدمان و رنگ هم دقت کنیم.
پس از انتخاب پرده نوبت به خرید آستری می رسد آستر پرده منزل معمولا سفید رنگ است و به دلیل اینکه استری علاوه بر اینکه جلوی دید منزل مارو در شب میگیره باعث زیبا تر شدن رنگ پرده ها میشه و باعث میشه تا عمر پارچه ها نیز بیشتر شده و از آفتاب خوردن انها جلوگیری میکند.


نتیجه گیری

پرده قسمت پذیرایی منزل می تواند جلوه ای ویژه ای به منزل شما ببخشد و زیبایی دکوراسیون منزل شما را دوچندان کند. اما انتخاب یک پرده پذیرایی نا مناسب هم می تواند موجب به هم ریختن کل دکوراسیون منزل شما شود. در انتخاب پرده منزل بایستی به هماهنگی رنگ پرده پذیرایی انتخاب شده با المان های مختلف دکوراسیون داخلی منزل مانند کاغذ دیواری ها، کفپوش، مبلمان و نورپردازی توجه کنید تا بتوانید انتخاب مناسبی داشته باشید.
شما می توانید با سپردن پرده پذیرایی منزل در شیراز به مجموعه تخصصی دکوراسیون داخلی میرعظیمی خیال خود را بابت هارمونی پرده پذیرایی با دکوراسیون منزل راحت نمایید. تمامی افراد حاضر در مجموعه میر عظیمی از افراد با تجربه و متخصص می باشند. از مزیت های سپردن انتخاب پرده پذیرایی منزل به تیم دکوراسیون میر عظیمی این است که ما می توانیم پس از انتخاب پرده منزل را متناسب با تمامی المان های دیگر دکوراسیون داخلی منزل مانند کاغذ دیواری، تزئینات چوبی، کفپوش و ... را انجام دهیم.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.